Witamy nowych zawodników LKS-u!!!

• autor: bercikm, 2014-08-10 21:11

Niezmiernie miło nam poinformować iż nowymi zawodnikami Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia zostali:

Aleksander Mikus ( 02.03.1995 ). Występuję na pozycji bramkarza. Ostatnio grający w KS Konstancin.

Kamil Wójcik ( 13.05.1996 ). Występujacy na pozycji pomocnika. Ostatnio grający w Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Bartłomiej Wieteska ( 11.04.1994 ). Występujący na pozycji pomocnika. Ostatnio grający w Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Brat Mateusza Wieteski ( Legia Warszawa )

Paweł Krogulec ( 07.06.1991 ). Występujący na pozycji napastnika. Ostatnio grający w Wiśle Maciejowice.

Zespół opuścili: Bartłomiej Danielik ( szuka klubu ), Łukasz Małek ( kontuzja ), Adam Sierański ( kontuzja ), Marcin Zdulski ( A-klasa ), Łukasz Wiśniewski ( A-klasa ), Bartosz Groszak ( szuka klubu ), Marcin Sojczyński ( szuka klubu ), Marcin Fornalik ( A-klasa ), Paweł Brudziński ( nie wznowił treningów )

Nowym zawodnikom życzymy wielu udanych występów oraz tego by ich obecność w Zespole przyczyniła się do lepszych wyników osiąganych przez nasz ukochany Klub! W rozwinięciu wiadomości dostępne są zdjęcia przedstawiające wraz z opisem nowych zawodników LKS-u!

Zawodnikom opuszczającym drużynę życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Już niedługo przeprowadzone zostaną wywiady z nowymi zawodnikami!

nowa-galeria-5729769.jpg nowa-galeria-5729772.jpg nowa-galeria-5729773.jpg

autor: ~jacek 2014-08-14 15:59:30

avatar Klub idzie w bardzo złym kierunku coraz mniej wychowanków za pół roku nie będzie nikogo miejscowego niedługo trzeba będzie zmienić nazwę na" LKS przyjezdni"