ogółem: 3 808 841

Passovia za silna

• autor: bercikm, 2014-08-08 10:44

Występująca w A-klasie Passovia Pass okazała się za silna dla naszego zespołu który w tej klasie rozgrywkowej będzie beniaminkiem.

Do przerwy jeszcze nie było tak źle gdyż przegrywaliśmy tylko 3-2. Gole dla naszego zespołu zdobyli Marcin Fornalik oraz Marcin Zdulski. Gra w tej odsłonie też nie była zła.

Po zmianie stron trener Świderski dokonał kilku zmian po których przeciwnik zdobył kolejnych 5 goli przy żadnym naszej Chlebni. Gra w 2 połowie również pozostawiała wiele do życzenia. Była po prostu słaba...

Do rozpoczęcia ligi nie pozostało już za wiele czasu ( 15 sierpnia gościć będziemy w Chlebni Partyzanta Leszno ) dlatego też podopieczni trenera Świderskiego rozegrają jeszcze 1 sparing. W sobotę o 17:00 w Lesznowoli zmierzą się z tamtejszym Klubem Sportowym.

Skład LKS-u: Rogoś Marcin - Michałowski Krzysztof (46 Badowski Marcin), Piórkowski Kamil, Kupiec Daniel (65 Michałowski Krzysztof), Przygoda Bartek - Fornalik Marcin (70 Bulas Kamil), Pietraszko Maciej (46 Głowacki Sławek), Zdulski Marcin (70 Pietraszko Maciej), Arek Bojara (46 Michałowski Michał) - Norbert Sieczka (70 Arek Bojara), Paweł Krogulec (70 Michał Włodarczyk)