Piłkarska kadra czeka...LKS walczy o tytuł!!!

• autor: bercikm, 2014-08-04 10:39

Już w przyszły piątek nasza drużyna złożona z zawodników rocznika 1999/2000 uda się do Słubic (województwo lubuskie) na finały 30 edycji ogólnopolskiego turnieju Piłkarska Kadra Czeka imienia Stanisława Tymowicza, które bywają również nazywane nieoficjalnymi mistrzostwami Polski Ludowych Zespołów Sportowych. Po wygraniu eliminacji rejonowych i wojewódzkich nasz zespół bedzie w Słubicach reprezentował województwo mazowieckie. W turnieju weźmie 15 najlepszych zespołów w Polsce wchodzących w skład Ludowych Klubów Sportowych. Więcej informacji na stronie podopiecznych trenera Pawła Żeglińskiego: http://chlebnia99i98.futbolowo.pl/ oraz w rozwinięciu wiadomości!

Naszej drużynie życzymy powodzenia i zajęcia jak najwyższego miejsca. Cały LKS trzyma za Was kciuki!!! Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni a wierzymy że będziemy jeszcze bardziej:)

Do boju Chlebnio!!!

Zmagania sportowe rozpoczniemy w sobotę ( pierwszy mecz fazy grupowej, drugi w niedziele, trzeci w poniedziałek). Do ćwierćfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, pozostałe wracają do domów. O tym, z kim zmierzymy się w grupie zadecyduje piątkowe losowanie. Znamy jednak już wszystkich uczestników, a więc mistrzów poszczególnych województw, wśród których będą nasi potencjalni rywale . Są nimi :

1. MKS „Odra” Ścinawa woj. dolnośląskie

2. TKS „Tomasovia” Tomaszów Lub. woj. lubelskie

3. MKS „Polonia” Słubice woj. lubuskie

4. LKS „Omega” Kleszczów woj. łódzkie

5.LKS „Gród” Podegrodzie woj. małopolskie

6. LKS Chlebnia woj. mazowieckie

7. GZ-LZS Dobrzeń Wielki woj. opolskie

8. KS „Techform-Orzeł” Wólka Niedźwiedzka woj. podkarpackie

9. Zespół Szkół w Filipowie woj. podlaskie