dzisiaj: 258, wczoraj: 167
ogółem: 3 818 084

Rezerwy Chlebni gorsze od rezerw Pogoni

• autor: bercikm, 2014-08-04 10:16

W dniu wczorajszym na Chlebni nasz zespół rezerwowy podejmował rezerwy Grodziskiej Pogoni. Lepszym zespołem w tej konfrontacji okazali się podopieczni trenera Janusza Klimczewskiego którzy pokonali naszą drużynę 2-4.

Pierwsza połowa bezdyskusyjnie należała do graczy z Grodziska którzy w tej odsłonie dominowali nad naszym zespołem. Na pewno było widać doświadczenie wyniesione z grania już kolejny sezon na poziomie A-klasy. My dopiero tej ligi się uczymy. Na całe szczęście mamy jeszcze trochę czasu aby do wymagań tej klasy rozgrywkowej się przyzwyczaić. Pogoń przeważała i stwarzała sobie więcej dogodnych sytuacji do strzelenia gola. 3 z nich w pierwszych 45 minutach zamieniła na bramki.

Po zmianie stron w obu drużynach nastąpiły spore zmiany personalne i gra się wyrównała. LKS tą odsłonę wygrał 2-1. Bramki zdobywali dla naszego zespołu Marcin Fornalik oraz Norbert Sieczka. Wynik końcowy spotkania: 2-4.

Okazja do rehabilitacji nadarza się już w najbliższą środę kiedy to zmierzymy się z innym przedstawicielem A-klasy drużyną Passovii Pass. Zespół z okolic Błonia to 8 drużyna poprzedniego sezonu. Mecz ten nasz zespół rozegra na boisku przeciwnika w najbliższą środę o godzinie 18:30.

Skład: Starbała Grzegorz - Michałowski Krzysztof (46 Węgrzynowicz Dominik)( 70 Fornalik Marcin) - Badowski Marcin (46 Wieteska Sebastian), Kierzkowski Przemek, Rogoś Marcin (20 Włodarczyk Michał), 46 Sieczka Norbert) - Piórkowski Kamil, Wacławski Tomasz (45 Bojara Arek), Szulowski Piotr (70 Wacławski Tomasz), Zwierzchowski Michał - Pietraszko Maciej, Fornalik Marcin ( 70 Kamil Bulas)