Żegnaj B-klaso, Witaj A-klaso!!!

• autor: bercikm, 2014-06-23 10:44

Wczorajszym wygranym 8-5 meczem z rezerwami Milana Milanówek żegnamy rozgrywki B-klasy w których występowaliśmy od sezonu 2010/2011. Od nowego sezonu dołączamy do zespołów A-klasowych! Myśleliśmy że o awansie decydować będzie wczorajszy mecz z drużyną z Milanówka lecz Wrzos Międzyborów niespodziewanie sprawił nam "prezent" przegrywając 18 czerwca w Teresinie z rezerwami tamtejszego Klubu Sportowego i tym samym nasz awans do wyższej ligi stał się faktem.

Wczorajszy mecz miał zatem wymiar symboliczny: ostatni w rozgrywkach "serie B" Święto trochę popsuła pogoda która odstraszyła pewnie nie jednego kibica do przybycia na boisko w Chlebni. Jednak Ci którzy zdecydowali się pojawić na pewno wyboru nie żałują. W meczu który można nazwać horrorem nie brakowało niczego: goli, emocji i w końcu wielkiej radości po zakończeniu spotkania! Mecz jednak zaczął się dość niespodziewanie gdyż już w 5 minucie bramkę zdobył Milan. Nasi gracze jednak nie podłamali się utratą gola i postanowili atakować. Takie zachowanie popłaciło gdyż jeszcze w pierwszej połowie 3 razy piłka znalazła się w bramce gości z Milanówka.

Po zmianie stron...oglądaliśmy jeszcze więcej goli, dokładnie 9! LKS był drużyną przeważającą, z większym pomysłem na grę. Bramki dla naszego zespołu w tym spotkaniu zdobywali: Norbert Sieczka x4 oraz Michał Zwierzchowski x4

Najlepszym podsumowaniem gry naszego LKS-u było by stwierdzenie... że nie ważne jak się zaczyna mecz a ważne jak się kończy a skończył się bardzo dobrze. Wygrywając przegrywany mecz i sprawiając sobie, zarządowi oraz kibicom najlepszy prezent w postaci awansu do A-klasy. W meczu było wszystko i niczego nie zabrakło: była dramaturgia, były bramki, były emocje i była radość! Na zakończenie polały się szampany. I tak powinno być, bo tak się zachowuje drużyna razem do końca! Brawo i wielkie gratulacje dla całej drużyny, dla zarządu i osób, które przysłużyły się do tego sukcesu!

W rozwinięciu wiadomości jak i w zakładce "galeria zdjęć" dostępna jest fotorelacja z meczu.

Skład LKS-u II Chlebnia:

Bramki: Michał Zwierzchowski x4, Norbert Sieczka x4