Podsumowanie ankiet oraz wybór zawodnika sezonu!!!

• autor: bercikm, 2014-06-19 18:53

Sezon 2013/2014 w lidze okręgowej został zakończony. Czas poznać Państwa opinie odnośnie wyboru największego wzmocnienia jeżeli chodzi o pozyskanych w przerwie zimowej zawodników a także opinię odnośnie tego o co walczyć będzie Chlebnia w minionym sezonie.

Zapraszamy również do głosowania na zawodnika sezonu LKS-u Chlebnia w rozgrywkach ligi okręgowej oraz B-klasy.

Który z pozyskanych zawodników będzie największym wzmocnieniem?

W pytaniu tej ankiety oddano 67 głosów. Najwięcej zdobył Kamil Świtalski który uzyskał 34% poparcia. 2 miejsce zajął Grzegorz Dryka ( 24% ) a 3 miejsce przypadło Danielowi Paciorkowskiemu ( 20% ) Trudno się z Państwem było nie zgodzić. Kamil w tym sezonie zdobył 9 goli i wraz z Grzegorzem Dryką był najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespołu.

O co grace będzie LKS Chlebnia w tym sezonie?

W pytaniu tej ankiety oddano 116 głosów. Najwięcej głosów było za tym że Chlebnia będzie walczyć o utrzymanie ( 48% ) Środek tabeli obstawiało 27% zaś 13% oceniło że LKS zakończy zmagania w czołówce ligowej. I właśnie te 13% Państwa trafnie określiło końcowy efekt zaprezentowany przez piłkarzy LKS-u Chlebnia. Mimo że zespół Chlebni po rundzie jesiennej był na miejscu spadkowym na koniec sezonu wywalczył 5 miejsce w tabeli co jest na pewno sporym sukcesem.

Dziękujemy Państwu za udział w przeprowadzonych ankietach i zapraszamy do równie wysokiej aktywności przy kolejnych przeprowadzanych przez nasz serwis.