Zapowiedź kolejki ligowej!!!

• autor: bercikm, 2014-06-11 08:48

Przed nami kolejne, miejmy nadzieję emocjonujące spotkanie z udziałem naszego LKS-u

Już dzisiaj LKS Chlebnia gościć i podejmować będzie walczące o utrzymanie w lidze okręgowej KS Teresin.

Obecnie Teresin, podopieczni trenera Pana Marcina Kaczorowskiego zajmuje 10 lokatę w tabeli z dorobkiem 39 punktów, na które składa się 11 zwycięstw, 6 remisów oraz 13 porażek. Z bilansu bramkowego wynika, iż drużyna więcej goli zdobywa w meczach wyjazdowych. Natomiast traci występując w roli gospodarza. Miniony weekend KS Teresin zakończył zwycięstwem 3:1 z Jednością Żabieniec.

Poprzednia konfrontacja pomiędzy LKS-em a KS-em, momentami po dość kontrowersyjnych decyzjach sędziego, zakończyła się remisem 1:1.

Czy w meczu rewanżowym Chlebnia powalczy o sprawiedliwość za rundę jesienną, a może to KS wywiezie zdobycz w postaci 3 cennych punktów? Czas się o tym przekonać już dzisiaj o godz. 17:30 przy Al. Mokronoskich 4 w Grodzisku  Mazowieckim.

Spotkanie jako sędzia główny będzie prowadzić Pan Piotr Lewandowski zaś asystować mu będą Panowie Jeż i Wąsowski.

Serdecznie zapraszamy!!!

autor: ~Regiowyniki.pl 2014-06-11 21:21:37

avatar Czy jakas osoba jest w stanie prowadzic live od was. Fajnie by byla by taka osoba sie znalazla. Tez mozecie miec live na stronie. Skrypt przygotowany. Tylko waszego wyniku nie ma. A graliscie naj wczesniej dzisiaj. Ze sportowym pozdrowieniami.