Mecz z Ursusem w Grodzisku!!! Zapowiedź piłkarskiego...

• autor: bercikm, 2014-06-06 10:43
Mecz z Ursusem w Grodzisku!!! Zapowiedź piłkarskiego weekendu.

Spotkanie 31 kolejki ligi okręgowej pomiędzy naszym LKS-em a zespołem rezerwowym Ursusa Warszawa odbędzie się jednak w Grodzisku Mazowieckim!!! Rolę gospodarza tego meczu pełnić będą "traktorki". Spotkanie rozpocznie się jutro ( sobota ) o godzinie 11:00 przy Mokronoskich 4. Przełożenie meczu do Grodziska ma związek w imprezą ( II edycja biegu "Ursus biega" ) którą ma odbyć się tego dnia w Ursusie co uniemożliwiałoby rozegrana tego meczu przy Sosnkowskiego w Warszawie.

Na pewno fakt ten nas ucieszył gdyż w Grodzisku w tym roku jeszcze nie straciliśmy punktów tak więc można powiedzieć że "twierdza - Grodzisk " nie została jeszcze zdobyta i mamy nadzieję że tak będzie również po meczu z rezerwami Ursusa.

Ursus II Warszawa obecnie z dorobkiem 36 punktów zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli. Na aktualny wynik drużyny składa się 11 zwycięstw, 3 remisy i aż 15 porażek. Bilans bramkowy to 44 strzelone gole z czego aż 30 u siebie oraz 68 straconych z czego 47 w spotkaniach wyjazdach. W rundzie jesiennej to nasz zespół okazał się lepszy wygrywając 2:0 po bramkach Doriana Zdanowicza i Pawła Brudzińskiego. Natomiast w minioną niedzielę, kiedy LKS pauzował, Ursus II Warszawa rozegrał wyjazdowe spotkanie w Żabieńcu ulegając gospodarzom 0:2.

Jakim wynikiem zakończy się najbliższa konfrontacja Ursus II Warszawa – LKS Chlebnia? Czas pokaże już w najbliższą sobotę 7.06 o godzinie 11:00 przy Mokronoskich 4 w Grodzisku. Zapraszamy!!!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Kosiorek zaś asystować mu będą Panowie Sutowski i Lewandowski. Obserwatorem tego spotkania będzie Pan Gromek.

Rezerwy LKSu Chebnia w najbliższy weekend zagrają u siebie z drużyną zamykającą tabelę Legionem Pruszków. Nasz przeciwnik po rozegraniu 19 spotkań zgromadził zaledwie 10 punktów, odnosząc tylko 3 zwycięstwa, 1 remis i aż 15 porażek. Bilans bramkowy to 30 strzelonych goli z czego 20 grając w roli gospodarza oraz 79 straconych w tym 41 grając u siebie. LKS Chlebnia II obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli tracąc do wyprzedzających go rezerw Błonianki zaledwie 3 punkty. Miejmy nadzieję, iż najbliższy mecz pozwoli powrócić nam na pozycję lidera którą zajmowaliśmy przez większą część sezonu. O awans do wyższej ligi w tej chwili walczą 3 zespoły. Oprócz naszego i rezerwowej Błonianki do gry wrócił Wrzos Międzyborów który ma 5 punktów mniej niż my ale do rozegrania jeszcze 2 zaległe spotkania. Szykuje się nam niezmiernie ciekawa końcówka sezonu zatem zapraszamy wszystkich do przybycia na stadion w Chlebni 8 czerwca o godzinie 14:00 kiedy to podopieczni trenera Dariusza Świderskiego walczyć będą o promocję do wyższej ligi. Zapraszamy!!!

PS. w tym tygodniu z rozgrywek B-klasy wycofał się zespół rezerwowy Świtu Warszawa. Nie wiadomo jeszcze jaka będzie weryfikacja MZPN-u odnośnie spotkań z udziałem tej drużyny.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Łasiński.

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź dopingować Naszych!!! Pokaż że nie tylko na otwarciu boisk można zgromadzić liczną publikę!!! Zabierz brata, sąsiada i kolegę, czekamy na Was!!!