Zapowiedź piłkarskiego weekendu!!!

• autor: bercikm, 2014-05-23 09:58

Rozgrywki ligowe w których występują nasi seniorzy wkraczają w decydującą fazę. Obie drużyny nadal mają o co jednak walczyć. W lidze okręgowej Chlebnia walczy o jak najszybsze zapewnienie sobie utrzymania zaś rezerwy o awans do A-klasy. Przed nami kolejne weekendowe emocje sportowe!

Jako pierwsi zaprezentują nam się podopieczni trenera Rafała Smalca którzy już jutro ( sobota ) o godzinie 11:00 w Grodzisku gościć i podejmować będą beniaminka ligi okręgowej drużynę Jedności Żabieniec. Mecz ten odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim przy al. Mokronoskich 4. To już jeden z ostatnich meczy ligowych na stadionie GKS-u. Jak dobrze wiemy od nowego sezonu LKS będzie rozgrywał swoje spotkania na pięknym i nowoczesnym boisku w Chlebni.

Jedność Żabieniec to 12 zespół ligi okręgowej. Na chwilę obecną miejsce to nie daje pewności utrzymania w lidze. Beniaminek zgromadził 30 punktów w 26 spotkaniach. Odniósł 8 zwycięstw, 6 remisów i poniósł 12 porażek. Bilans bramkowy: 31 goli strzelonych i 49 straconych. Zespół Jedności lepiej radzi sobie w meczach na własnym obiekcie w których to zdobył 19 punktów zaś z wyjazdów przywiózł zaledwie 8 punktów. Miejmy nadzieję że bilans ten nie zostanie poprawiony po meczu z naszą drużyną. W ostatnim meczu ligowym Jedność przegrała u siebie 0-1 z Perłą Złotokłos. W pierwszym starciu LKS-u z ekipą z Żabieńca lepsza okazała się Chlebnia wygrywając 0-1. Bramkę zdobył grający obecnie w Błoniance Błonie Dorian Zdanowicz.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Płaczkowski zaś asystować mu będą Pan Siemiński oraz Pan Siemieniak.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie!!! Liczymy na Wasze przybycie i wsparcie naszego zespołu!!!

Natomiast tego samego dnia z tymże o godzinie 17:30 w Prażmowie nasze rezerwy będą mierzyć się z miejscową Jeziorką. Debiutant który dopiero od tego sezonu rozpoczął zmagania w ramach rozgrywek MZPN-u zajmuje obecnie wysokie 4 miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Dariusza Zabiżewskiego zgromadzili 27 punktów w rozegranych 17 meczach. Bilans drużyny to: 7 zwycięstw, 6 remisów i 4 porażki. Bramkowy: 53 strzelone gole i 23 stracone. W ostatnim spotkaniu Jeziorka zremisowała 2-2 z Gromem Prace Małe. W pierwszym spotkaniu pomiędzy LKS-em II Chlebnia a Jeziorką lepszy okazał się zespół prowadzony przez Dariusza Świderskiego który pokonał w Chlebni gości 3-2. Bramki dla naszego zespołu w tamtym spotkaniu zdobywali: Michał Zwierzchowski x2 oraz Daniel Fornalik. Naszych piłkarzy na pewno czeka ciężkie zadanie które miejmy nadzieję wykonają tak jak na lidera przystało czyli...zwycięsko!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Synowiecki.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA SPOTKANIA NASZYCH DRUŻYN SENIORSKICH!!!