dzisiaj: 73, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 165

Strącona Korona!!!

• autor: bercikm, 2014-05-10 23:26

Chlebnia nie zwalnia tempa!!! 5 z rzędu zwycięstwo w lidze w dniu wczorajszym stało się faktem. Bilans ostatnich 5 spotkań robi wrażenie: 23 strzelone bramki i zaledwie 5 straconych! W tabeli zajmujemy najwyższe jak dotąd w sezonie 7 miejsce.

Początek spotkania nie zapowiadał że 3 punkty zostaną w tak prosty sposób zdobyte. Pierwsze minuty to wyrównana gra w której ciężko było wskazać drużynę przeważającą. Brakowało również sytuacji które na dłużej zapadły w pamięci. W 25 minucie zgromadzona publika doczekała się gola. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Marcina Ejsmonta na gola zamienił Grzegorz Dryka, który w kolejnym spotkaniu zdobywa kolejną siódmą już bramkę w tej rundzie. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron Korona starała się odrobić straty lecz sytuacja tej drużyny skomplikowała się jeszcze bardziej w 49 minucie kiedy to Łukasz Kakietek zdobywa gola dającego podwyższenie naszego prowadzenia. Ten sam zawodnik w 65 minucie zdobywa 3 dla zespołu a 2 dla siebie gola! Chlebnia prowadziła już 3-0! W 75 minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Rafał Boryń. Chlebnia musiała grać w osłabieniu. Minutę później, w 76 minucie tracimy gola. Kolejne minuty to nerwowa gra. Chlebnia cofnęła się do defensywy i starała się bronić prowadzenia, skupiając się na grze kontratakiem. Taktyka trenera Smalca odniosła skutek. W 90 minucie meczu indywidualną akcją  popisał się Kamil Świtalski który minął kilku zawodnikom Korony i pokonując bramkarza gości podwyższa wynik n 4-1. Jednak to jeszcze nie koniec bramek które obserwowała grupa około 50 kibiców. W doliczonym czasie gry Tomasz Kulesza zdobywając gola ustanawia wynik spotkania na 5-1 dla Chlebni!

Mimo gry w osłabieniu LKS zdobył kolejne bramki. Brawa należą się za ten wyczyn jak i konsekwencje taktyczną nakreśloną przez trenera Smalca! Na wiosnę Chlebnia odniosła 7 zwycięstw, tylko 2 razy przegrywając! Nasze apetyty rosną w miarę tak dobrego grania i liczymy że w kolejnym wyjazdowym tym razem meczu będziemy cieszyć się z kolejnych punktów. Mamy nadzieję że będzie ich komplet!!!

LKS w następnej kolejce ligowej uda się do Złotokłos na mecz z tamtejszą Perłą. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 17 maja o godzinie 14:30.

Skład LKS-u Chlebnia:

Groszak-Paciorkowski(żólta),Dryka Świderski,Boryń Rafał(2żólte 75min.)-Żegliński,Ejsmont(85"Zdulski)Piórkowkski Mateusz,Kulesza-Świtalski,Kakietek(75"Piórkowski Bartek)

Bramki: Łukasz Kakietekx2, Kamil Świtalskix1, Grzegorz Drykax1, Tomasz Kuleszax1