dzisiaj: 143, wczoraj: 167
ogółem: 3 817 969

Rezerwy gromią Oriona!!!

• autor: bercikm, 2014-05-05 11:34

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego rozgromili we wczorajszym meczu ligowym Oriona Cegłów aż 9-0!

Mecz od samego początku był toczony pod dyktando naszych rezerwistów. Bardzo szybko bo już w 2 minucie spotkania Chlebnia objęła prowadzenie. Po dośrodkowaniu przez Bartka Przygodę piłkę w bramce gości po strzale głową umieszcza Norbert Sieczka. Kolejne minuty to zdecydowana przewaga LKS-u który w tej odsłonie zdobywa jeszcze 2 gole. Do przerwy 3-0 prowadzą rezerwy Chlebni.

Po zmianie stron na boisku nadal stroną przeważającą był lider B-klasy. Goście nie mieli ani pomysłu ani umiejętności które pozwoliły by się przeciwstawić doskonale zaprogramowanej tego dnia machinie o nazwie LKS II Chlebnia. Choć 2 razy piłka lądowała w siatce LKS-u to za każdym razem zawodnik gości był na pozycji spalonej. W ostatniej minucie spotkania Grzegorz Starbała obronił dodatkowo rzut karny. LKS "dorzucił" w tej odsłnie kolejne 5 bramek ustalając wynik na 8-0.

Bramki w tym meczy zdobywali: 4x Sieczka Norbert, 2x Zwierzchowski Michał, 2x Fornalik Marcin, Piórkowski Mateusz.

Kolejne spotkanie LKS rozegra na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli: Czerwonymi Smokami Brwinów. Dokładny termin oraz godzina rozegrania tego spotkania zostanie podana w najbliższym czasie.

Skład LKS-u II Chlebnia: Starbała Grzegorz - Przygoda Bartek, Piórkowski Kamil, Badowski Marcin (46 Paciorkowski Daniel), Michałowski Krzysztof - Michałowski Michał, Sierański Adam, Wacławski Tomasz (46 Piórkowski Mateusz), Pietraszko Maciej (46 Fornalik Marcin), Zwierzchowski Michał (60 Szulowski Piotr) - Sieczka Norbert