Statystyki dru¿yny

Aktualno¶ci

Rezerwy Chlebni lepsze od rezerw ¦witu

• autor: bercikm, 2014-04-28 11:10

Rezerwy LKS-u Chlebnia w dniu wczorajszym pokona³y w Warszawie rezerwy ¦witu Warszawa 0-2 w meczu 14 kolejki B-klasy.

Pierwsza po³owa nale¿a³a do naszych pi³karzy. W tej ods³onie grali pi³kê skuteczniejsz± od gospodarzy. Efektem zdobyte 2 bramki autorstwa Norberta Sieczki oraz Micha³a Zwierzchowskiego. ¦wit pomimo faktu i¿ zespó³ w tym meczu wzmocni³o kilku graczy pierwszego sk³adu ( liga okrêgowa ) nie znalaz³ recepty na rozmontowanie naszej defensywy.

Po zmianie stron dru¿yn± lepsz± by³ ¦wit. Gracze z O¶wiatowej przeprowadzali coraz to gro¿niejsze akcje. Na ca³e szczê¶cie na posterunku sta³ dobrze dysponowany £ukasz Ma³ek który w kilku sytuacjach ratowa³ nasz zespó³ przed strat± gola. Prowadzenie uda³o siê utrzymaæ do koñca spotkania. Z Warszawy wracamy z tarcz± i ze zdobycz± punktow± która pozwoli³a nam umocniæ siê na prowadzeniu w tabeli.

Kolejny mecz rezerwy LKS-u rozegraj± na boisku w Chlebni 4 maja ( niedziela ) o godzinie 14:00. Podejmowaæ bêdziemy 7 zespó³ B-klasy Orion Ceg³ów.

Sk³ad LKS-u II Chlebnia:

£ukasz Malek, Bartek Przygoda ( '70 Marcin Rogo¶ ), Krzysztof Micha³owski, Kamil Piórkowski, Marcin Badowski, Adam Sierañski, Tomasz Wac³awski ( '60 Micha³ W³odarczyk ), Micha³ Zwierzchowski, Marcin Fornalik ( '65 S³awomir G³owacki ), Norbert Sieczka ( '75 Rafa³ Burzyñski ), Maciej Pietraszko

Bramki: Norbert Sieczka, Micha³ Zwierzchowski

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.