Zapowiedź meczu z Przyszłością Włochy!!!

• autor: bercikm, 2014-04-18 10:53

Już dzisiaj, w Wielki Piątek na boisku przy al. Mokronoskich 4 odbędzie się mecz 24 kolejki ligi okręgowej pomiędzy naszym LKS-em Chlebnia a gośćmi reprezentującymi barwy Przyszłości Włochy.

W rozwinięciu wiadomości kilka słów o naszym najbliższym przeciwniku.

Czy LKS zwycięży i w doskonałych nastrojach zasiądziemy do Świątecznego stołu? przekonamy się już dzisiaj przychodząc na stadion w Grodzisku o godzinie 17:00 kiedy to rozpocznie się to spotkanie!

Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Radziszewski. Asystować mu będą Pan Szymanik i Pan Lewandowski.

Zapraszamy!!!

Przyszłość Warszawa

Obecnie drużyna zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli. Jej aktualny dorobek to 33 punkty, na które składa się 10 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek. Najwięcej bramek strzelonych ma grając u siebie, a najwięcej straconych na wyjazdach. W ostatnim meczu z Jednością Żabieniec Przyszłość poniosła jedno bramkową porażkę (1:2). W związku z tym na pewno w meczu z nami będzie chciała powalczyć o 3 punkty.

O grze naszego najbliższego przeciwnika można powiedzieć przede wszystkim, że zawsze grają do końca, ich gra jest nieprzewidywalna, a jeżeli drużyna do meczu przystąpi skoncentrowana, skupiona na swojej grze i realizacji przedmeczowych założeń to naprawdę ciężko jest ich „przełamać”, a zdobycie bramki sprawa, że jeszcze bardziej się nakręcają i w grze i chęci podwyższenia prowadzenia. Mocnym punktem zespołu jest Artur Bałajzy, który oprócz dobrej gry, ma też dobry i motywujący wpływ na zespół. Ponadto od rundy wiosennej obecnego sezonu w Przyszłości występuje nasz były zawodnik Sebastian Kuć.

Zapowiada się ciekawe i zacięte spotkanie, z którego tylko jedna drużyna może wyjść z kompletem punktów. Miejmy nadzieję że będzie to nasza Chlebnia!

~s.s.