Sprawdzalność typera 21 kolejki ligi okręgowej!!!

• autor: bercikm, 2014-03-31 21:47

Piłkarze LKS-u Chlebnia: Michał Michałowski oraz Paweł Brudziński którzy typowali ostatnią kolejkę ligową zostali poddani ocenie ich przewidywań:

- na 8 typowanych spotkań, Michał Michałowski trafił aż 6 rozstrzygnięć, Paweł trafnie wytypował zaledwie 4 wyniki spotkań.

- Michałowi nie udało się trafić z wynikami drużyn Przyszłości Włochy oraz Błonianki Błonie - obstawiane zwycięstwa tych drużyn zaś Paweł oprócz wyżej wymienionych nie trafił dodatkowo z drużynami KS Teresin oraz rezerwami Ursusa Warszawa.

W pojedynku tych zawodników zwyciężył Michał Michałowski który w naszej zabawie obejmuje prowadzenie w ogólnej klasyfikacji. Drugie miejsce zajmują wspólnie Dariusz Świderski oraz Mateusz Piórkowski. Na najniższym stopniu podium jest Paweł Brudziński.

Następny pojedynek kolejnych 2 naszych graczy będzie przeprowadzony przy okazji następnej kolejki ligowej.

Ciekawe kto na koniec sezonu okaże się najlepszym "typerem" w naszym zespole!