Wygrana rezerw z Interem

• autor: bercikm, 2014-03-31 11:28

Wygraną 3-2 zakończyło się wczorajsze spotkanie rezerw LKS-u z Interem Warszawa.

Od początku spotkania oglądaliśmy wyrównaną grę w której dominowała walka o każdy metr boiska. Pierwsza połowa choć zakończona wynikiem bezbramkowym. mogła się podobać nielicznej publice zgromadzonej na boisku w Chlebni. Nie brakowało w niej wielu akcji przeprowadzonych przez podopiecznych trenera Świderskiego lecz niestety szwankowała skuteczność.

Po zmianie stron gra jeszcze bardziej się wyrównała. Pierwsi bramkę zdobyli goście. Na całe szczęście w naszej ekipie był Michał Zwierzchowski który wpierw doprowadza do wyrównania aby niedługo po tym wyprowadzić nasz zespół na prowadzenie. Goście jednak nie składają broni i doprowadzają do wyrównania. Ostateczny, skuteczny cios wyprowadzają jednak nasi rezerwiści którzy po kolejnej 3 już bramce Michała Zwierzchowskiego pokonują ostatecznie Inter Warszawa 3-2.

O kolejnych spotkaniach LKS-u II Chlebnia będziemy informować na bieżąco.

Skład LKS-u II Chlebnia:

Świderski Dariusz - Małek Michał, Michałowski Krzysztof, Badowski Marcin, Wiśniewski Łukasz (45 Włodarczyk Michał) - Ślężak Marcin (45 Michałowski Michał), Pietraszko Maciej (70 Ślężak Marcin), Sierański Adam, Fornalik Marcin (70 Sieczka Norbert) - Sieczka Norbert (45 Szulowski Piotr), Zwierzchowski Michał

Bramki: Michał Zwierzchowski x3