Typer 21 kolejki ligi okręgowej.

• autor: bercikm, 2014-03-28 08:44

Typer 21 kolejki ligi okręgowej czas rozpocząć!

Tym razem do walki przystąpili: Paweł Brudziński oraz Michał Michałowski. Kto wygra to starcie? Przekonamy się już niebawem.

Przypominamy że podczas ostatniego typowania w starciu Dariusza Świderskiego i Mateusz Piórkowskiego zanotowany został remis.

W rozwinięciu wiadomości typy naszych piłkarzy oraz krótkie uzasadnienie wyborów.

KS Raszyn - Milan Milanówek 29 marca, 11:00

Typer: Paweł Brudziński: 1 , Michał Michałowski: 1

Piłkarze LKS-u zwycięzcy upatrują w liderze rozgrywek z Raszyna. Trudno się nie zgodzić z tym typem, tym bardziej że Milan w rundzie jesiennej poniósł dotychczas 2 porażki, spadając na 11 miejsce w tabeli. Raszynianie zdobędą 3 punkty które pozwolą zachować przewagę nad grupą pościgową.

KS Teresin - Laura Chylice 29 marca, 15:00

Typer: Paweł Brudziński: 1 , Michał Michałowski: 2

Pierwsze sprzeczne typy naszych zawodników. Paweł obstawia zwycięstwo zespołu z Teresina który to zadziwia wysoką formą odnosząc na wiosnę 2 zwycięstwa. Michał jest za Laurą która po przegranej z naszym zespołem, wysoko pokonała w ostatniej kolejce rezerwy Ursusa Warszawa.

Ursus II Warszawa - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 marca, 11:00

Typer: Paweł Brudziński: 1 , Michał Michałowski: X

Kolejna rozbieżność. Paweł obstawia nieobliczalny Ursus który przegrał w ostatniej kolejce 5-0 by spotkanie wcześniej wygrać...6-0. Michał stawia na bezpieczne rozwiązanie w postaci remisu co dla drużyny KS-u Konstancin w kontekście walki o promocję do wyższej ligi byłby uznany za porażkę.

LKS Chlebnia - Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 29 marca, 14:00

Typer: Paweł Brudziński: 1 , Michał Michałowski: 1

Nie mogło być inaczej. LKS Chlebnia!!!

Jedność Żabieniec - GLKS Nadarzyn 29 marca, 14:00

Typer: Paweł Brudziński: 1 , Michał Michałowski: 1

I pomyśleć że jeszcze niedawno Nadarzyn występował w 2 lidze...a teraz? Teraz szara rzeczywistość i 2 przegrane na wiosnę powodujące że zespół ten czeka walka o utrzymanie w lidze okręgowej. Jedność po ostatnim zwycięstwie na pewno będzie chciała wykorzystać słabszą formę GLKS-u i wywalczyć 3 cenne punkty. Tak też twierdzą nasi zawodnicy którzy jednomyślnie obstawiają zwycięstwo zespołu z Żabieńca.

Perła Złotokłos - Świt Warszawa 29 marca, 16:00

Typer: Paweł Brudziński: 1 , Michał Michałowski: 1

Kolejny wspólny typ. Perła Złotokłos to od kilku sezonów czołowy klub tej ligi. Świt zaś czeka batalia o zachowanie ligowego bytu. Jednak o 3 punkty na stadionie Perły będzie niezwykle ciężko. Trafią one do zespołu gospodarzy.

Korona Góra Kalwaria - Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 marca, 15:30

Typer: Paweł Brudziński: 2 , Michał Michałowski: 2

Ciekawy spotkanie sąsiadów z tabeli. Nasi gracze obstawiają Przyszłość. Przyszłość nie za dobrze radzi sobie na wyjazdach ale...Korona na swoim stadionie również nie jest jakimś hegemonem.

Piast Piastów - Błonianka Błonie 29 marca, 15:00

Typer: Paweł Brudziński: 2 , Michał Michałowski: 2

Czerwona latarnia ligi na swoim obiekcie podejmuje 7 zespół ligi okręgowej. Piłkarze LKS-u widzą w tym pojedynku tylko jednego zwycięzce - Błonianke Błonie która jednak na wiosnę wywalczyła tylko 1 punkt ( w 1 meczu zespół ten pauzował )

Państwo zgadzają się z typami naszych zawodników? A może Państwa zdanie są inne od tych przedstawionych powyżej?