Typer kolejki ligowej!!!

• autor: bercikm, 2014-03-21 14:35

Kolejny weekend oznacza kolejne sportowe emocje które na nas czekają. Oprócz wyjazdowego meczu LKS-u z KS Konstancin w tej kolejce jest jeszcze 7 pozostałych par walczących o ligowe punkty.

Tak jak obiecaliśmy od tej kolejki ligowej wyniki typować będą piłkarze LKS-u Chlebnia. Najbliższą kolejkę ligową "typerami" są: Mateusz Piórkowski oraz Dariusz Świderski. Jaką skutecznością wykażą się nasi zawodnicy? Przekonamy się po zakończeniu kolejki ligowej!

W rozwinięciu wiadomości typer kolejki z uzasadnieniem każdego typowanego wyniku!!!

KS Teresin - Milan Milanówek ( 22 marca, 15:00 )

Typer: Mateusz Piórkowski 1, Dariusz Świderski: X

Spotkanie sąsiadów z tabeli. Mateusz wierzy w zwycięstwo Teresina, Darek obstawia remis. Jedno jest pewne: KS Teresin według naszych zawodników w tym meczu zapunktuje co jest możliwe biorąc pod uwagę to iż Milan w ostatniej kolejce poniósł wysoką porażkę z Ursusem ( 6-0 ) oraz to że gracze z Milanówka na wyjazdach nie radzą sobie najlepiej.

Przyszłość Włochy - Piast Piastów ( 22 marca, 11:00 )

Typer: Mateusz Piórkowski 1, Dariusz Świderski 1

Gracze Chlebni w tym meczu widzą tylko 1 faworyta: Przyszłość Włochy. I trudno im się dziwić. Przyszłość to czołowy zespół ligi okręgowej który na swoim obiekcie punktów łatwo nie oddaje, ostatnio zespół ten zremisował na wyjeździe z silną Błonianką Błonie. Piast to czerwona latarnia ligi której widmo spadku coraz bardziej zagląda w oczy.

Świt Warszawa - Korona Góra Kalwaria ( 22 marca, 11:00 )

Typer: Mateusz Piórkowski X, Dariusz Świderski: 2

Korona stawiana w roli faworyta. Na pewno wpłyneła na to fantastyczna postawa w ostatnim meczu i wysokie zwycięstwo nad GLKS Nadarzyn aż 8-1. Świt również zdobył 3 punkty, wygrywając z Piastem Piastów. Ciężki mecz do typowania. Zobaczymy kto miał rację :)

GLKS Nadarzyn - Perła Złotokłos ( 22 marca, 11:00 )

Typer: Mateusz Piórkowski: 2, Dariu Świderski: 2

Jednogłośnie zawodnicy Chlebni stwierdzili że to Perła po tym spotkaniu będzie cieszyć się z 3 punktów. Ciężko obity po ostatnim spotkaniu Nadarzyn dobrze nie będzie stał na nogach a za chwilę kolejny cios warty 3 punktów które wrócą do Złotokłosa z tamtejszą Perłą który potwierdzi dalszy kontakt z czołówką ligi okręgowej.

Kosa Konstancin - Jedność Żabieniec ( 23 marca, 15:30 )

Typer: Mateusz Piórkowski: 1, Dariusz Świderski: 1

I znów kolejna zgodność w wyborze zwycięzcy. Kosa Konstancin która w ostatnim spotkaniu uległa 3-2 Perle Złotokłos na swoim obiekcie pozbawi złudzeń Jedność Żabieniec i zainkasuje komplet punktów. Dla jedności będzie to 2 spotkanie bez zdobyczy punktowej.

KS Konstancin - LKS Chlebnia ( 22 marca, 15:30 )

Typer: Mateusz Piórkowski: 2, Dariusz Świderski: 2

Skoro tydzień temu ograliśmy wicelidera to w tym tygodniu...chcemy zrobić to samo! Nikt marzeń nam nie odbierze a my nawet nie marzymy ale wierzymy wszyscy w zwycięstwo naszego LKS-u!!! :)

Laura Chylice - KS Ursus II Warszawa ( 22 marca, 14:00 )

Typer: Mateusz Piórkowski: 1, Dariusz Świderski: 1

Po ostatniej porażce Laury z naszym zespole tym razem podopieczni trenera Barcickiego zdobędą 3 punkty. Na pewno jednak "traktorki" podbudowani ostatnią wysoką wygraną z Milanem Milanówek tanio skóry nie sprzedadzą. Szykuje się nam ciekawy mecz.

Sarmata Warszawa - KS Raszyn ( 23 marca, 11:00 )

Typer: Mateusz Piórkowski: 2, Dariusz Świderski: 2

Ostatnie spotkanie tej kolejki i kolejna zgodność naszych zawodników. W tym spotkaniu zwycięzcą według naszych typów zostanie KS Raszyn który zwycięstwem umocni się na prowadzeniu w ligowej tabeli. Sarmata punktów będzie musiała szukać w kolejnych meczach.

Podsumowując: Nasi gracze to samo rozstrzygnięcie wytypowali w 6 spotkaniach. Jedynie w 2 mieli trochę odmienne zdanie. Czekamy na wyniki tych spotkań i zobaczymy kto był skuteczniejszy:)

autor: ~x 2014-03-23 14:43:27

avatar co to mija dwa dni od meczu a tu nic nie ma na stronie.