Zapowiedź meczu z Laurą Chylice!

• autor: bercikm, 2014-03-14 10:46

Już jutro o godzinie 13:00 w Grodzisku Mazowieckim pierwsza kolejka ligowej wiosny. Na stadion do Grodziska zawita wicelider tabeli ekipa Laury Chylice. Dla podopiecznych trenera Rafała Smalca ten mecz, jak i również pozostałe czekające w tej rundzie to spotkania, nie ma się co oszukiwać o być albo nie być w lidze okręgowej.

Pierwszy krok możemy wykonać już jutro...liczymy że 3 punkty zostaną w Grodzisku...Liczymy na dobrą grę...liczymy na Państwa obecność!!! Serdecznie zapraszamy!!!

Nie siedź w domu, przyjdź na mecz!!!

W rozwinięciu wiadomości garść statystyk odnośnie naszego jutrzejszego rywala.

Aktualny dorobek Laury to 38 punktów, na które składa się 12 zwycięstw, 2 remisy i tylko 3 porażki. W okresie zimowym nasz przeciwnik rozegrał 10 spotkań kontrolnych, w których odniósł 3 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek:

LAURA CHYLICE- SPARTA JAZGARZEW 1:7(0:4)

LAURA CHYLICE - JEDNOŚĆ ŻABIENIEC 1:2(0:1)

ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW - LAURA CHYLICE 2:1(1:0)

LAURA CHYLICE - OLIMPIA WARSZAWA 4:4(1:1)

LAURA CHYLICE - KS WARKA 2:2(1:0)

LAURA CHYLICE - UKS ŁADY 0:1(0:0)

LAURA CHYLICE - HUTNIK HUTA CZECHY 5:3(1:3)

LAURA CHYLICE - UMKS PIASECZNO 4:2(2:2)

SPARTA JAZGARZEW - LAURA CHYLICE 1:0(0:0)

LAURA CHYLICE - FC LESZNOWOLA 6:3(2:0)

Najskuteczniejszym strzelcem w/w meczów był Łukasz Milewski, który zdobył aż 9 bramek. O cztery trafienia mniej na swoim koncie odnotował Michał Madej. Wspomniani zawodnicy występują na pozycji napastnika. W przerwie zimowej skład Laury zasilili m.in.: Marek Fąfara – pomocnik oraz Przemysław Chmielewski- napastnik. Obaj zawodnicy poprzednio reprezentowali barwy Sparty Jazgarzew.

W poprzedniej konfrontacji LKS uległ na wyjeździe Laurze aż 1:5. Porażka w rundzie jesiennej oraz wysoka lokata w ligowej tabeli naszego przeciwnika na pewno nie napawa optymizmem, ale przypomnijmy sobie mecz z KS Raszynem. Pomimo iż przyjechał do nas pełniąc pozycję lidera to nam udało się zdobić 3 punkty. W związku z tym zapraszamy do kibicowania i trzymania kciuków za LKS już w najbliższą sobotę (15.03) o godzinie 13:00 Al. Mokronoskich 4.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.”

~s.s.

autor: ~andere 2014-03-15 16:03:32

avatar LKS CHLEBNIA - LAURA CHYLICE 3-1 (3:0).