Błonianka wygrywa w sparingu

• autor: bercikm, 2014-03-01 20:17

Błonianka Błonie pokonała 2-0 Chlebnie w dzisiejszym sparingu rozegranym w Grodzisku Mazowieckim.

Od początku spotkania trzeba przyznać że to gracze Błonianki przeważali i częściej zagrażali bramce przeciwnika. Wpływ na to miało wzmocnienie i tak już silnego składu personalnego zespołu z Błonia. Grający tam chociażby: Jakub Popiński, Arkadiusz Niezgoda, Tomasz Sieński, Dorian Zdanowicz czy Jakub Domrzalski  to zawodnicy którzy w swojej przygodzie z piłką grali na wyższym poziomie niż liga okręgowa dzięki czemu potrafili w sposób bardziej dojrzały i dokładny prowadzić grę swojej drużyny. LKS starał się przeciwstawić ale tego dnia było to nie lada wyzwaniem. W pierwszej połowie kibice zobaczyli jedną bramkę zdobytą przez Tomasza Sieńskiego ( w poprzedniej rundzie gracz 3-ligowej Żyrardowianki )

Po zmianie stron podopieczni trenera Rafała Smalca próbowali odwrócić losy tego towarzyskiego meczu ale zamiast doprowadzić do wyrównania, tracą kolejnego gola. Tym razem jego strzelcem został Łukasz Ochocki. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. W spotkaniu przedstawicieli ligi okręgowej lepszym zespołem okazała się KS Błonianka Błonie.

Kolejny, ostatni już sparing przed ligą zespół LKS-u rozegra w przyszły weekend przeciwko drużynie LKS Osuchów. Dokładna godzina i miejsce rozegrania meczu zostanie podana w najbliższym czasie.