Znicz zgaszony w sparingu

• autor: bercikm, 2014-02-23 09:42

Wygraną 6-2 zakończyło się wczorajsze spotkanie sparingowe pomiędzy LKS Chlebnia a Zniczem Pruszków rocznik 96.

W pierwszej połowie od samego początku zarysowała się przewaga Chlebni. Efektem 2 zdobyte bramki w tej odsłonie meczu. Po zmianie stron młodzi piłkarze Znicza nie mieli pomysłu a przede wszystkim doświadczenia potrzebnego do tego aby nawiązać walkę z dobrze i mądrze grającą drużyną LKS-u która zdobywa kolejne 4 bramki. Prowadząc 6-0 rozluźnieni piłkarze Chlebni dali sobie wbić 2 bramki, tym samym mecz kończy się wynikiem 6-2.

Bramki dla naszego zespołu w tym meczu zdobywali: Kamil Świtalski x3, Mateusz Piórkowski x2 oraz jedno trafienie zanotował Paweł Brudziński.

Najbliższe spotkanie sparingowe podopieczni trenera Smalca rozegrają w najbliższą środę ze znakomicie spisującym się beniaminkiem 4 ligi drużyną Ożarowianki Ożarów Mazowiecki.

Dokładna godzina i miejsce rozegrania spotkania zostaną podane w dniu dzisiejszym.

Skład LKS-u Chlebnia: Bartosz Groszak, Bartłomiej Piórkowski, Grzegorz Dryka, Dariusz Świderski, Mateusz Piórkowski, Michał Małek, Piotr Szulowski, Wiktor Żegliński, Tomasz Kulesza, Zawodnik Testowany, Paweł Brudziński. Ponadto zagrali: Marcin Ejsmont, Marcin Zdulski, Łukasz Wiśniewski, Michał Michałowski, Zawodnik Testowany, Kamil Switalski.