Rezerwy wznawiają treningi!!!

• autor: bercikm, 2014-01-13 11:59

W najbliższą środę o godzinie 19:00  na orliku przy stawach Walczewskiego ( ulica Nadarzyńska ) w Grodzisku Mazowieckim rezerwy LKS-u Chlebnia wznowią treningi przygotowujące drużynę do zmagań czekających w rundzie wiosennej.

Bardzo spodobało mi się to co powiedział trener rezerwistów Pan Dariusz Świderski. Szkoleniowiec informuje iż:

II drużyna LKS-u rozpoczyna drogę po awans w środę o 19 na orliku przy stawach Walczewskiego. Zapraszam wszystkich którzy są gotowi podjąć to wyzwanie!!! "

Ps. W porozumieniu z trenerem bardzo proszę wszystkich o przybycie na trening o godzinie 18:45. Planujemy wykonać sesję zdjęciową indywidualną i grupową również dla drużyny rezerwowej. Dziękuje za poważne potraktowanie tej prośby.