Kolejni zawodnicy odchodzą z LKS-u Chlebnia

• autor: bercikm, 2014-01-13 11:03

Kolejnych 3 zawodników ( Dorian Zdanowicz, Sebastian Kuć, Piotr Samociuk ) postanowiło po rundzie jesiennej opuścić szeregi Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia.

Dorian Zdanowicz występował w LKS-ie w rundzie jesiennej. Zanotował 13 występów w których to zdobył 3 bramki. Od nowej rundy występować będzie w zespole KS Błonianka Błonie który również jest przedstawicielem ligi okręgowej.

Sebastian Kuć ( 13 występów, 1 bramka ) oraz Piotr Samociuk ( 8 występów ) nie wznowili na dzień dzisiejszym treningów oraz jak udało się ustalić nie wyrażają chęci do dalszego grania w zespole z Chlebni.

Niepewna również jest przyszłość innego napastnika LKS-u Pawła Brudzińskiego który z przyczyn osobistych musiał zaprzestać treningów.

W najbliższym czasie podaną zostaną Państwu nazwiska zawodników którzy wzmocnią nasz klub.