Zapowiedź meczu z Milanem

• autor: bercikm, 2013-11-15 10:27

W dniu jutrzejszym podopieczni trenera Rafała Smalca udadzą się do Milanówka aby o godzinie 13:30 rozegrać derbowy mecz z tamtejszym Klubem Sportowym Milan.

Polscy "Rossoneri" w tym sezonie nie rozpieszczają dobrą grą swoich kibiców. Milan obecnie zajmuje dopiero 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów zdobytych w 16 meczach. Bilans to: 5 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek, bramkowy: 29 strzelonych i 33 stracone. W ostatnim meczu podopieczni trenera Marka Kaflika przegrali na własnym obiekcie 1-2 z Jednością Żabieniec. Można być jednak pewnym że dotychczasowe rozstrzygnięcia zejdą na dalszy plan, gdyż mecz derbowy zawsze rządzi się swoimi prawami i jest to inny "ciężar gatunkowy"

LKS Chlebnia na pewno ma co udawadniać. Przede wszystkim to że ostatnia niespodziewana porażka z Sarmatą Warszawa 1-0 to tylko dzieło przypadku, to że zajmujmemy tak niskie miejsce w tabeli to też tylko zły los i zwykły pech. Kiedy nie odbudować się i zyskać wiarę jak nie w meczu z Milanem, tak ważnym dla każdego zawodnika Chlebni. LKS-owi potrzebne są punkty bo obecne 14 miejsca chluby nie przynosi. Dorobek zespołu prowadzonego przez trenera Smalca to: 4 zwycięstwa, 3 remisy i 9 porażek, bramkowy: 18 strzelonych i 29 straconych bramek.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Patryk Grzeszczak zaś asystować mu będą Pan Mandes i Pan Wielgus.

Czy LKS wygra i zbliży się do zespołów bezpośrednio go wyprzedzających? Przekonamy się już jutro o godzinie 13:30 w Milanówku!!!

Myślę że nie trzeba Państwa specjalnie zapraszać na to spotkanie...tam poprostu trzeba być!!!

Zapraszamy!!!