dzisiaj: 911, wczoraj: 568
ogółem: 3 820 156

Remis w meczu na szczycie "serie B"

• autor: bercikm, 2013-11-03 18:13

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego zremisowali 2-2 ( 1-1 ) w meczu na szczycie B-klasy przeciwko drużynie Wrzosu Międzyborów.

W niedzielne popołudnie do Chlebni zawitała drużyna wicelidera tabeli reprezentująca barwy Wrzosu Mięzyborów. Mecz zapowiadał się na niezwykle ciekawy i interesujący i...taki byl.

Od początku spotkania toczyła się agresywna i zdecydowana gra, świadcząca o tym iż każda ze stron zamierza powalczyć o pełną pulę punktową. Niestety dogodnych sytuacji z obydwu stron było jak na lekarstwo. Lepiej w tej "bitwie" odnaleźli się gracze gości którzy w 20 minucie meczu wychodzą na prowadzenie. Lecz LKS jako lider pokazał że takie sytuacje tylko bardziej mobilizują do lepszej gry. Na efekt nie trzeba było długo czekać gdyż już w 35 minucie meczu za sprawą Marcina Fornalika LKS doprowadza do wyrównania rywalizacja. Mimo że do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie nie mogliśmy czuć się rozczarowani wszak o każdy metr boiska toczyla się zadziorna walka która mogła podobać się publice zgromadzonej na "arenie Chlebnia".

W kolejnej odsłonie gra przypominała tą z pierwszej połowy. Żadna ze stron nie chciała podjąć niepotrzebnego ryzyka związanego z ofensywną grą, skupiając się przede wszystkim na założeniach defensywnej taktyki. W 60 minucie niestety po faulu Grzegorza Starbały w polu karnym sędzia dyktuje rzut karny. Mimo że Starbała broni jedenastkę przy dobitce byl już bez szans. Chlebnia znów była zmuszona do gonienia wyniku. Gonitwa zakończyła się na całe szczęście powodzeniem gdyż już w 75 minucie za sprawą kolejnej bramki Marcina Fornalika znowu doprowadzamy do wyrównania stanu rywalizacji. Mimo bardziej otwartej gry, wynik nie uległ już zmianie i po 90 minutach twardej gry remisujemy a raczej wywalczyliśmy 1 cenny punkt. Punkt który z przebiegu meczu był jak najbardziej sprawiedliwy.

Lider nadal niepokonany! Lider nadal rozdaje karty w lidze! Czy kolejny przeciwnik Milan II Milanówek wzniesie się na wyżyny umiejętności i pokona LKS II Chlebnia? Na pewno będzie to kolejny ciężki mecz, Derbowy mecz!

Skład LKS-u II Chlebnia: Grzegorz Starbała - Daniel Fornalik ( 45' Kamil Piórkowski ) - Piotr Kierzkowski - Krzysztof Michałowski - Marcin Rogoś ( 70' Michał Małek )- Paweł Przygoda - Tomasz Wacławski - Michał Zwierzchowski - Marcin Fornalik - Maciej Pietraszko ( 45' Marcin Sojczyński ) - Łukasz Wiśniewski

Bramki: Marcin Fornalik x2