Lider nie zwalnia tempa!

• autor: bercikm, 2013-10-27 11:36

"8-0 do zera, nie ma mocnych na lidera! " chóralne śpiewy pod adresem rezerw LKS-u są w pełni uzasadnione. Kolejny mecz i kolejny przeciwnik musi pogodzić się z porażką z naszym zespołem.

Na pewno LKS miał ułatwione zadanie gdyż gospodarze z Pruszkowa mecz rozpoczęli w 9-tkę. Przewaga 2-óch zawodników była widoczna na placu gry, gdyż to Chlebnia prowadziła grę i wcale nie było widać że gra na obcym boisku. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 0-5 mówi wszystko. Wynik mógłby być bardziej okazalszy lecz niestety to nie był dzień Rafała Burzyńskiego który zmarnował kilka wyśmienitych okazji do zdobycia bramki.

Po zmianie stron dojechało 2-wóch brakujących graczy Legionu i teraz siły były wyrównane a raczej wyrównana była tylko liczebność zawodników bo gra dalej toczyła się pod dyktando Chlebni. Co prawda początek tej odsłony należał do graczy gospodarzy którzy rzucili wszystkie siły na choćby zmniejszenie wyniku ale nasi gracze pozwolili "wyszumieć się" gospodarzom a później dokończyli dzieła chciałoby się rzecz zniszczenia strzelając 3 kolejne bramki. Wynik spotkania 0-8.

Bramki dla LKS-u II Chlebnia zdobywali: Maciej Zwierzchowski x3 ( który ma na końcie aż 17 bramek zdobytych w zaledwie 9 meczach! ) Tomasz Wacławski, Marcin Fornalik x2, Sławomir Głowacki, Piotr Kierzkowski x1 ( fantastyczna bramka zdobyta z rzutu wolnego )

Kolejny mecz podopieczni trenera Dariusza Świderskiego rozegrają na własnym obiekcie z drużyną wicelidera Wrzosu Międzyborów. Zapowiada nam się hit na "stadio de Chlebnia"! Już dzisiaj zapraszamy na ten mecz który odbędzie się w niedzielę 3 listopada o godzinie 13:00.

Skład LKS-u II Chlebnia: Łukasz Małek - Marcin Rogoś - Piotr Kierzkowski - Krzysztof Michałowski - Daniel Fornalik - Tomasz Wacławski - Sławomir Głowacki ( 45' Kamil Włodarczyk ) - Maciej Pietraszko - Marcin Fornalik - Rafał Burzyński ( '50 Kacper Surała ) - Michał Zwierzchowski