Weekendowa zapowiedź!!!

• autor: bercikm, 2013-10-25 12:14

Przed nami kolejne emocje związane z ligowymi występami naszych seniorów.

Tak się złożyło że oba spotkania naszych ligowców odbędą się 26 października ( sobota ) o godzinie 11:00

Pierwsza drużyna prowadzona przez trenera Rafała Smalca uda się do Teresina na mecz z tamtejszym klubem sportowym. Podopieczni Marcina Kaczorowskiego w ostatnich meczach nie zachwycali a ich forma jest daleka od optymalnej. Po dobrym rozpoczęciu sezonu nadeszła jej obniżka co skutkuje zajmowanym obecnie 10 miejscem w ligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów zdobytych w 14 meczach. Bilans drużyny to: 4 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy: 25 strzelonych i 30 straconych bramek. W ostatnim rozegranym meczu Teresinianie zremisowali bezbramkowo w Zabieńcu z miejscową Jednością.

LKS do Teresina udaje się w dobrych humorach spowodowanych ostatnią wygraną 2-0 z Ursusem II Warszawa. To zwycięstwo pozwoliło Chlebni na chwilę odetchnąć i awansować na miejsce 15 w tabeli z którego to lepiej widać peleton przed nami. W przypadku zwycięstwa nad Teresinem...ale poczekajmy do jutra. W chwili obecnej LKS zgromadził 11 punktów w 13 meczach. Bilans drużyny to: 3 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek, bramkowy: 15 strzelonych i 26 straconych.

Spotkanie jako główny sędzia poprowadzi Pani Marta Lau zaś asystować mu będą Pan Żochowski i Pan Zakrzewski.

Drużyna rezerwowa w tym samym czasie uda się do Pruszkowa na mecz z tamtejszym Legionem. Przed liderami "serie B" wydawać by się mogło, czeka łatwe zadanie. Wszak gramją z 10 drużyną w tabeli. Jednak warto pamiętać że Legion to drużyna nieobliczalna która każdemu może sprawić problemy. W ostatnim meczu podopieczni trenera Adama Bednarskiego zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z ekipą Salosu Żyrardów. Obecnie zajmują wspomniane 10 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów w 8 meczach. Bilans drużyny to: 2 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek, bramkowy: 14 strzelonych i 20 straconych bramek.

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego w 8 dotychczasowych meczach zgromadzili komplet 24 punktów po drodze deklasując kolejnych przeciwników. Do końa rundy jesiennej nie zsotało za wiele meczów i warto aby tą tendencję utrzymać do końca roku a po nim...utrzymywwać tą serię dalej:)

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Lewandowski.

Kibiców zapraszamy na spotkania naszych drużyn!!!