Sparingowo z rezerwami Znicza Pruszków

• autor: bercikm, 2013-10-09 14:44

W nadchodzący weekend piłkarze LKS-u występujący w lidze okręgowej pauzują. Aby zachować rytm meczowy sztab szkoleniowy z trenerem Rafałem Smalcem na czele postanowił zorganizować grę kontrolną,

Wybór padł na rezerwy Znicza Pruszków występujące na codzień w IV-lidze które również w najbliższej serii gier ligowych odpoczywają.

Nasz najbliższy przeciwnik to zespół na pewno wymagający z którym ostatnio ( mecze kontrolne ) nie możemy wygrać. W obecnych rozgrywkach Pruszkowianie zajmują 13 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów zgromadzonych w 12 meczach. W ostatniej kolejce Znicz pokonał na wyjeździe UKS Łady 1-3 po bramkach Daniela Nawrockiego, Mateusza Muszyńskiego oraz Emila Adamczuka.

Trenerem rezerw Znicza jest dobrze znany były piłkarz Pan Tomasz Sokołowski który reprezentował w swojej karierze przede wszystkim Legię Warszawa, ale także Stomil Olsztyn, Górnika Łęczna, Ruch Chorzów czy Maccabi Netanya. Pomocnik rozegrał 12 meczów w reprezentacji, w której strzelił bramkę.

Mecz ze Zniczem II Pruszków rozegrany zostanie w piątek (11 X 2013r. ) w Pruszkowie na bocznym boisku Znicza o godzinie 17:15.