Weekendowe ligowe granie

• autor: bercikm, 2013-09-27 10:18

Przed nami kolejny weekend pełen sportowych emocji.

Już w najbliższą niedzielę podopieczni trenera Rafała Smalca mierzyć się będą w Grodzisku o godzinie 11:00 z niezwykle silnym przeciwnikiem - Perłą Złotokłos.

Druzyna naszego najbliższego przeciwnika w tym sezonie jednak trochę rozczarowuje. Zespół który w poprzednim sezonie do końca bił się o wywalczenie przepustki do baraży o IV ligę w tym sezonie zajmuje dopiero 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów w 9 dotychczas rozegranych meczach. Bilans zespołu to: 5 zwycięstw, 1 remis i 3 poniesione porażki, bramkowy 19 strzelonych bramek i 14 straconych. W ostatnim rozegranym meczu jednak Perła udowadnia że niestety wraca do wysokiej dyspozycji gdyż pewnie pokonała na własnym obiekcie beniaminka ligi Jedność Żabieniec 4-0.

LKS w ostatnim swoim meczu zremisował w Górze Kalwarii z tamtejszą Koroną 1-1 po bramce Marcina Zdulskiego. Niestety wywalczony 1 punkt nie spowodował awansu w ligowej tabeli w której to zajmujemy dopiero 15 miejsce w tabeli mając na koncie zaledwie 5 punktów ( tyle samo punktów mają zespoły które są w tabeli za nami lecz mają o jedno spotkanie rozegrane mniej ) Bilans zespołu Chlebni to: 1 zwycięstwo, 2 remisy i aż 7 porażek.

Jak wynik padnie w niedzielnie przedpołudnie? Miejmy nadzieję że trener Smalec zbudował na treningach formę zespołu na tyle aby zdobyła ona kolejne ligowe punkty...najlepiej oczywiście ich komplet!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Radziszewski zaś asystować mu będą Pan Przepióra i Pan Szymanik.

Kibiców zapraszamy serdecznie na to spotkanie!!!

Zaś po emocjach związanych z występem pierwszej drużyny w bój o kolejne ligowe punkty ruszą rezerwy LKS-u prowadzone przez trenera Świderskiego. Przeciwnikiem zespół o ciekawej i intrygującej nazwie: Czerwone Smoki Brwinów. Mecz ten jest zaplanowany na godzinę 14:00 a miejscem jego rozgrywania będzie boisko w Chlebni.

Przeciwnik rezerwistów to nowo powstała drużyna która w lidze zbieraq frycowe gdyż ciężko inaczej nazwać wyniki odnoszone przez ten zespół. 3 mecze i 3 porażki bilans to 3 bramki strzelone i...39 straconych. W ostatniej kolejce zespół Smoków przegrał 1-6 z ekipą Salosu Żyrardów.

Nasz zespół to lider tabeli który w ostatnim meczu pokonał w Cegłowie miejscowy Orion 1-3 po 2 bramkach Mateusza Piórkowskiego i jednej Michała Zwierzchowskiego. Na pewno w tym meczu faworyt może być tylko jeden - LKS II Chlebnia który jak na lidera przystało powinien ugasić Smoka i zdobyć kolejne 3 punkty.

Spotkanie jako główny poprowadzi Pan Pułapa.

Rezerwiści na czele z trenerem Świderskim zapraszają na 14 w niedzielę do Chlebni!