Połowiczny sukces Oldbojów LKS-u

• autor: bercikm, 2013-09-17 19:00

W dniu 1.09.2013 roku w Ząbkach odbył się turniej rozgrywek wojewódzkich szóstek piłkarskich ORLKI 2013 w kategorii + 35.

W turnieju brała udział drużyna naszych oldboi – OLD STARS. Pragniemy przypomnieć, że drużyna OLD STARS to zwycięzca rozgrywek szczebla regionalnego powiatu Grodzisk Maz. Niestety naszym zawodnikom nie udało się awansować do finałowego turnieju o mistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej, które odbędą się 28/29.09.2013 roku w Olsztynie.

Turniej wygrał faworyt zawodów - drużyna MOSIR ZĄBKI – aktualny vice mistrz Polski ORLIK +35.

W pierwszym meczu naszej drużynie po zaciętym, pasjonującym spotkaniu udało się zremisować z drużyna Ząbek 1:1. Bramkę dla OLD STARS strzelił Jarosław Wiśniewski.

W drugim spotkaniu odbywającym się bezpośrednio po meczu z Ząbkami ulegliśmy drużynie Żuromina 2:3, tracąc bramkę
w ostatniej minucie meczu.

Na koniec pokonaliśmy drużynę Pionek 8:0.

Osiągnięte wyniki spowodowały, że rozgrywki zakończyliśmy na III miejscu. Na pocieszenie pozostaje fakt,
że nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza zawodów otrzymał nasz zawodnik – Tomasz Maciejewski.

Skład drużyny OLD STARS: Marcin Bartoszek, Sławomir Domański, Artur Fabisiak, Jerzy Guzak, Robert Jarząb, Jacek Kaczmarek, Tomasz Maciejewski, Andrzej Nosecki, Dariusz Niedziółka, Artur Orzechowski, Piotr Kierzkowski, Sławomir Kierzkowski, Jarosław Wiśniewski. Drużynie OLD STARS Życzymy dalszych sukcesów.

Za naszym pośrednictwem zawodnicy pragną podziękować za pomoc i wsparcie osób
i instytucji bez których przygotowanie i udział w rozgrywkach nie był by możliwy. Gorące podziękowania składamy: Panu Piotrowi Sulgostowskiemu, Sylwestrowi Zubrzyckiemu – właścicielowi Agencji Ochrony „Zubrzycki”, Sławomirowi Jackowskiemu – Prezesowi LKS CHLEBNIA, Michałowi Witczakowi, Krystynie Figacz, Edycie Bartoszek, Henrykowi Tuszyńskiemu i Sławomirowi Domańskiemu.