dzisiaj: 36, wczoraj: 568
ogółem: 3 819 281

Zwycięstwo!!!

• autor: bercikm, 2013-09-15 21:14

Nareszcie...Od długo wyczekiwanego czasu LKS zainkasował komplet punktów w meczu ligowym. Po bardzo dobrej grze Chlebnia pokonała w meczu wyjazdowym Piasta Piastów 1-4. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Marcin Ejsmont, Paweł Brudziński oraz 2x Patryk Górak.

Od początku spotkania LKS pod wodzą nowego trenera Rafała Smalca chciał udowodnić że fatalny start rozgrywek to tylko nieszczęśliwy bieg wypadków i że czas skończyć tą tragiczną passę. W pierwszej połowie LKS-esiacy na niewiele pozwalali graczom gospodarzy grając piłkę odważniejszą a co najważniejsze bardziej pomysłową. Efektem szybko strzelona w 10 minucie meczu bramka zdobyta przez Marcina Ejsmonta. Jednak zdobyty gol rozluźnił trochę piłkarzy Chlebni którzy oddali inicjatywę Piastowianom którzy w 30 minucie doprowadzają do wyrównania stanu rywalizacji. Jednak jeszcze w pierwszej połowie w 40 minucie bramkę dającą prowadzenie zdobywa dla naszej ekipy Paweł Brudziński.

Po zmianie stron LKS zmotywowany słowami i uwagami swojego trenera był bardziej skoncentrowany na swojej grze jednocześnie dalej grając "swoją piłkę". Efekt? Kolejne 2 trafienia świetnie dysponowanego tego dnia obrońcy LKS-u Patryka Górak. Zwycięstwo stało się faktem. LKS w końcu przełamał nieciekawą serię. Na pewno to zwycięstwo odbuduje na nowo morale zespołu który uwierzy w swoje możliwości. Brawa dla trenera Smalca, brawa dla zawodników!

Najbliższy mecz ligowy LKS rozegra w kolejny weekend ( termin meczu zostanie podany w najbliższym czasie ) w meczu wyjazdowym beniaminka ligi ekipę Korony Góry Kalwaria.

Skład LKS-u Chlebnia: Andrzej Malinowski-Patryk Górak,Piotr Szulowski,Dariusz Świderski,Bartłomiej Piórkowski-Marcin Zdulski,Marcin Ejsmont(75"Maciej Pietraszko),Krzysztof Wieczorek (60"Dorian Zdanowicz),Marcin Sojczyński (60"Rafał Boryń) ,Wiktor Żegliński-Paweł Brudziński (87"Adam Sierański)