Z Piastem o przełamanie

• autor: bercikm, 2013-09-13 20:29

Już jutro nadarza się okazja do przełamania fatalnej passy która prześladuje LKS od początku sezonu. Podopieczni nowego trenera Rafała Smalca mierzyć się będą w meczu wyjazdowym z drużyną Piasta Piastów. Mecz ten jest zaplanowany na sobotę ( godzina: 16:00 )

Drużyna Piasta w obecnym sezonie zajmuje przedostatnie 16 miejsce w ligowej tabeli tylko o punkt wyprzedzając ostatni LKS. Tak więc jest to niestety spotkanie drużyn które zamykają tabele. Marnym pocieszeniem jest fakt że Piast wszystkie dotychczas rozegrane mecze na swoim obiekcie przegrał zaś LKS jedyny punkt zdobył właśnie w meczu wyjazdowym. Mamy nadzieję że z Piastowa przywieziemy zdobycz punktową najlepiej oczywiście w liczbie 3 oczek.

Jaki wynik padnie w tej konfrontacji? Przekonamy się o tym już jutro o godzinie 16:00 w Piastowie.

Kibiców zapraszamy na to spotkanie!

autor: ~kibicka 2013-09-15 19:12:05

avatar Zła passa przełamana, oby tak dalej. Gratulacje również dla rezerw, które wynikiem 8-0 wygrały mecz ze Świtem. Brawo chłopaki, aż miło było patrzeć na Waszą grę mimo kiepskiej pogody. Pozdrawiam.