Porażka z Nadarzynem...

• autor: bercikm, 2013-08-27 19:46

Niestety kolejną ligową porażkę zanotowali piłkarze LKS-u. Tym razem zespołem który pokonał podopiecznych trenera Roberta Brudzińskiego okazał się GLKS Nadarzyn. Wynik 0-2 to najmniejszy wymiar kary jaki naszym graczom zafundowali goście z Nadarzyna.

Niestety była to 3 z rzędu porażka w ligowym meczu w obecnym sezonie.

Kolejny mecz nasi gracze rozegrają na wyjeździe z drużyną Świtu Warszawa. Mecz ten odbędzie się w w nadchodzący weekend.

W związku z moim zagranicznym wyjazdem w najbliższych dniach na stronie będą umieszczane tylko podsumowania meczów ligowych. Za utrudnienia najmocniej przepraszam. Potrwają one do dnia 12 września.

autor: ~przemo10 2013-08-28 08:07:17

autor: ~koronafc 2013-08-28 23:41:25

avatar pytanko: czy był ten zaległy mecz z Kosą?

autor: ~przemo10 2013-08-29 10:15:32

avatar mecz z kosą odbył się wczoraj wynik 1-1 jest postęp i gramy w sobote o trzy punkty