Zapowiedz meczu!

• autor: bercikm, 2013-08-20 15:02

Już jutro w Konstancinie przy ulicy Bielawskiej 78 o godzinie 17:30 odbędzie się 4 kolejka ligowa o mistrzostwo "okręgówki:

Nasz LKS po niezbyt udanym rozpoczęciu sezonu ( 2 porażki ) będzie chciał się zrehabilitować i zdobyć pierwsze punkty piłkarskiej jesieni. Naprzeciwko zespół Kosy który jest tegoroczną rewelacją rozgrywek. Drużyna która w zeszłym sezonie rzutem na taśmę uratowała ligowy byt w tym prezentuje wysoką formę. Choć za nami dopiero 3 ligowe mecze ( Kosa rozgrywała 2, w jednym pauzowała ) gracze z Konstancina mają komplet punktów.

Czy zespół którego Prezesem jest Pan Roman Kosecki w meczu z nami również sięgnie po komplet punktów? Przekonamy się już jutro.

Najsłynniejszymi graczami którzy reprezentowali klub założony w 2001 roku są: Jakub Kosceki oraz Aleksander Wandzel ( obaj reprezentują klub Legia Warszawa )

Mecz Kosa Konstancin - LKS Chlebnia jako główny poprowadzi Pan Radziszewski zaś asystować mu będą Pan Siemiński i Pan Szymanik.

ZAPRASZAMY!!!

autor: ~kiwka 2013-08-27 08:23:27

avatar Niech kolega kibic przyjdzie na mecz WLO Oldboi
to stwierdzi, że nie rzadko jest to poziom przynajmniej IV ligi.Dlatego nie ma co się ekscytować.Doświadczenia nigdy nie za wiele.