dzisiaj: 721, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 813

Konstancin przełamał Chlebnię...

• autor: bercikm, 2013-08-19 12:58

Niestety mimo prowadzenia 1-0 podopieczni trenera Brudzińskiego ulegli graczom KS-u Konstancin 1-3.

Od początku spotkania trzeba to śmiało sobie powiedzieć to gracze gości byli stroną bardziej aktywną. Ich akcje były składniejsze i tylko nieskuteczności piłkarzy z Konstancina mogliśmy zawdzięczać iż po pierwszych 45 minutach wdiniał wynik bezbramkowy który z przebiegu meczu nie był złym rezultatem.

Po zmianie stron doszło do sytuacji że "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" gdyż w 60 minucie meczu na prowadzenie LKS wyprowadza Sebastian Kuć który pewnie egezekwował 11-tkę. Niestety radość naszych graczy nie trwała długo gdyż już po kilku minutach padła bramka wyrównująca. Ten gol okazał się "wodą na młyn" dla gości którzy w odstępie kolejinych kilku minut zdobywają jeszcze 2 bramki które w ostatecznym rozrachunku pozwalają wyjechać im z Gordziska z pełną pulą 3-punktową.

Jak nie idzie to nie idzie chciałoby się rzec...

Kolejny mecz LKS rozegra na wyjeździe w... Konstancinie z miejscową Kosą która po 2 rozegranych meczach ma komplet punktów na koncie. Spotkanie zostanie rozegrane już w najbliższą środę o godzinie 17:30 w Konstancinie.

Napewno zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko po którym miejmy nadzieję nastąpi przełamanie naszych graczy czego efektem będą przywiezione ( najlepiej 3 ) punkty do Grodziska.

Skład LKS-u: Andrzej Malinowski-Patryk Górak,Sebastin Kuć,Dariusz Świderski,Michał Małek(70 "Maciej Pietraszko)-Adam Sierański(60Bartek Piórkowski)Krzysztof Wieczorek,Wiśniewski Łukasz(46"Sojczyński Marcin),Mateusz Piórkowski,Marcin Fornalik,-Zegliński Wiktor