Przegrana mimo dobrej gry

• autor: bercikm, 2013-08-15 20:56

Przegraną 0-1 zakończyło się wczorajsze spotkanie sparingowe pomiędzy drużynami rezerwowymi LKS-u Chlebnia i GKS-u Pogoń.

Podopieczni trenera Świderskiego rozegrali naprawdę dobre zawody z wyżej notowanym przeciwnikiem w którym to bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Maciej Przybylski. Cieszy jednak postawa naszych graczy którzy z meczu na mecz prezentują coraz to lepszą formę.

Skład: Starbała Grzegorz, Kierzkowski Piotr, Rogoś Marcin, Fornalik Daniel, Czarnowski Marcin, Michałowski Krzysztof, Przygoda Bartek, Zdulski Marcin, Sierański Adam, Włodarczyk Michał, Przygoda Paweł, Kwiecień Mateusz, Kobus Sebastian, Surała Kacper, Barański Tomasz, Wacławski Tomasz, Głowacki Sławek, Burzyński Rafał