Porażka juniorów w Płochocinie

• autor: bercikm, 2013-08-15 20:54

Porażką 1-3 zakończył się środowy mecz sparingowy rocznika 98 w Płochocinie.

Niestety to spotkanie zupełnie nie wyszło naszym zawodnikom mimo, że już po 2 minutach prowadziliśmy po świetnie rozegranym rzucie wolnym i golu Łukasza Wintmillera. Mnóstwo błędów w obronie i bardzo słaba skuteczność w porównaniu z dobrze dysponowaną drużyną gospodarzy przełożyło się na końcowy rezultat który mógł być wyższy gdyby nie znakomita postawa naszego bramkarza Karola Soćko.

Okazja do rewanżu już w następną środę 21 sierpnia kiedy to tym razem na własnym boisku podejmiemy FC Płochocin. Jest zatem na czym popracować, zarówno przed tym spotkaniem jak i rozgrywkami ligowymi , których start przewidziany jest na 7 września.

Skład LKS-u: Soćko, -Furdyna, Omieciński, Okonkowski, Możdżyńśki,- Tadzik, Wintmiller, Kejres, Żeglińśki,- Sarnowski, Chłystek. W drugiej połowie zagrali także: Sobczak, Paluch, Cynowski, Jeżewski, Stefański i Zwierzchowski.