Wygrana juniorów młodszych!!!

• autor: bercikm, 2013-08-12 15:02

W piątkowe popołudnie juniorzy młodsi '98 rozegrali sparingowe spotkanie z ligowym rywalem - Turem Jaktorów . Nasz zespół pokonał rywala 3-0, od początku do końca w pełni kontrolując wydarzenia na boisku , nie dając tym samym okazji gościom do sytuacji bramkowych .

Bramki zdobyli : Łukasz Wintmiller x2, Mateusz Sarnowski.

Skład LKS-u : Soćko - Możdżyński , Okonkowski , Furdyna, Michalak, - Żeglińśki, Wintmiller, Kejres , Tadzik , - Sarnowski, Chłystek. Zagrali także: Paluch, Sobczak, Cynowski i zawodnik testowany.

Kolejnym sparingpartnerem naszego zespołu będzie FC Płochocin. Spotkanie to odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18 w Płochocinie.

W najbliższą niedziele natomiast swój pierwszy mecz kontrolny rozegra rocznik 99. Rywalem trampkarzy starszych będą rówieśnicy Błonianki. Pojedynek ten także rozegrany zostanie na wyjeździe.

autor: ~max 2013-08-12 16:37:32

avatar A czemu to, nie ma nic o sparingu B klasy