Typer kolejki ligowej

• autor: bercikm, 2013-08-09 10:53

Już od dnia jutrzejszego rusza sezon ligowy. Sezon miejmy nadzieję pełen sportowych emocji i niezapomnianych chwil. Warto zatem "zabawić się" w typowanie wyników.

W rozwinięciu wiadomości typer ligi okręgowej na najbliższą kolejkę.

A Państwo jakie typy obstawiacie? Zachęcam do zarejestrowania się na naszej stronie, nastepnie do określenia kim jesteście dla tego klubu a póżniej...a pózniej to nie zostaje już nic innego jak właśnie typowanie ligi! Tylko po zalogowaniu możliwe jest typowanie wyników meczy. Zapraszam do uczestnictwa w tej zabawie.

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: Przyszłość Włochy (Warszawa).

Błonianka Błonie - Świt Warszawa ( 10 sierpień, godzina: 17:00 ) TYP: 1

Beniaminek ligi okręgowej z Błonia to zespół który na banicji w A-klasie grał tylko rok. Zespół Błonianki nie miał sobie równych w niższej ligi i teraz straszyć będzie najlepszych w lidze okręgowej. Pierwszą ofiarą będzie zespół Świtu który wróci do Warszawy na tarczy. Błonianka niesiona dopingiem swych kibiców stęsknionych wyższym poziomem ligowym jak i wzmocniona chociażby Kubą Popińskim który zeszły sezon rozegrał w 3-ligowej Pogoni pokona zespół Świtu.

Piast Piastów - GLKS Nadarzyn ( 11 sierpień, godzina 11:00 ) TYP: x,2

Kolejny beniaminek wraca do ligi okręgowej. Zespół Piasta to drużyna dla której gra w A-klasie to nieporozumienie. Granie na tak niskim poziomie Piastowian nie pamiętają chyba najstarsi mieszkańcy. Wszak zespół ten "od zawsze" występował raczej w IV lidze...Tamten Piast to już przeszłość i teraz pozostaje skupić się na grze w okręgowce. GLKS Nadarzyn to też zespół który niedawno grał jeszcze w 2 lidze a teraz...a teraz szara rzeczywistość. Obie drużyny mają coś do udowodnienia i sądze że będzie to zaciekły mecz który w ostatniej akcji przechyli szalę zwycięśtwa na stronę Nadarzynian.

Korona Góra Kalwaria - Kosa Konstancin ( mecz odwołany )

Perła Złotokłos - KS Konstancin ( mecz odwołany )

Jedność Żabieniec - Laura Chylice ( 10 sierpień, godzina 17:30 ) Typ: X

Kolejny beniaminek który ostatni raz na takim szczeblu rozgrywek wystepował w sezonie 2006/2007. Naprzeciw  10 zespół ligi okręgowej poprzedniego zespołu. Każdy wynik tutaj jest możliwy ale najbliżej i najbezpieczniej będzie postawić w tym spotkaniu na remis.

Ursus II Warszawa - Sarmata Warszawa ( 11 sierpień, godzina 11:00 ) TYP: X

Następny ciężki do przewidzenia mecz. Ursus lepiej gra na swoim obiekcie zaś beniaminek niesiony euforią występu w wyższej lidze może sprawić niespodziankę. Kolejka remisów?

KS Teresin - KS Raszyn ( 10 sierpień, godzina 16:00 ) TYP: X

KS Teresin w poprzednim sezonie na swoim obiekcie odniósł 8 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. KS Raszyn w poprzednim sezonie odniósł na wyjeździe... 8 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. Kto wygra? Nie wiadomo...

LKS Chlebnia - KS Milan Milanówek ( 10 sierpień, godzina: 11:00 ) TYP: 1 oczywiście!

Serce podpowiada że wygra Chlebnia, rozum że będzie niezwykle ciężko i nawet remis nie będzie złym rozwiązaniem tym bardziej iż to Milan w ostatnim czasie raczej wygrywał z nami mecze. Jednak My wierzymy...po sportowej bitwie na wyniszczenie wygra LKS!!!