ogółem: 3 819 852

Pewna wygrana z Pogonią

• autor: bercikm, 2013-08-02 09:27

Piłkarze LKS-u pewnie pokonali 4-0 w dniu wczorajszym rezerwy GKS-u Pogoń.

Od początku meczu gracze prowadzeni przez trenera Brudzińskiego nadawali ton w grze co przed spotkaniem nie było takie oczywiste choćby ze względu na brak w składzie wielu podstawowych zawodników czy też grę nowo pozyskanych graczy którzy w sposób naturalny nie są jeszcze idealnie zgrani z resztą zepołu. Pomimo tego LKS przeważał od początku, czego efektem po 20 minutach była pierwsza bramka zdobyta uderzeniem głową przez Pawła Brudzińskiego. Kolejne minuty to dalsza gra LKS-u z dala od swojego pola karnego. Pogoń w tej części gry nie miała żadnego pomysłu na grę co powodowowało coraz to większą frustrację szkoleniowca Grodziszczan Janusza Klimczewskiego. W 35 minucie po sprytnie wykonanym rzucie wolnym Rafał Boryń niczym rasowy snajper podwyższa prowadzenie na 2-0. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Po zmianie stron w grze niewiele się zmieniło. LKS w piłkę grał, GKS za nią biegał.  W tej odsłonie Chlebnia dołożyła jeszcze 2 bramki zdobyte przez Pawła Brudzińskiego i Piotra Szulowskiego przypieczetując tym samym pewne zwycięstwo 4-0 na zespołem z Grodziska.

Napewno cieszy nie tylko sam wynik ale przede wszystkim gra nowych zawodinków po których widać że będa wzmocnieniem drużyny. Cieszy również postawa pozostałych graczy którzy pomimo gry w niezbyt optymalnym składzie bez problemu poradzili sobie z czołoa drużyną A-klasy.

Kolejny i ostatni już sprawdzian przed ligą podopieczni trenera Roberta Brudzińskiego rozegrają w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 kiedy to w Grodzisku gościć będą ligowego rywala drużynę Przyszłości Włochy. Kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

W zakładce "galeria zdjęć" jak i również w rozwinięciu wiadomości dostępna jest galeria zdjęć z wczorajszego meczu.

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z Pogonią Grodzisk:

Skład I:Andrzej Malinowski-Rafał Boryń,Sebastian Kuć,Marcin Ejsmont,Wiktor Żegliński-Piotr Szulowski,Marcin Sojczyński,Łukasz Wiśniewski,Piotr Samociuk,Mateusz Piórkowski-Paweł Brudziński

Skład II:Andrzej Malinowski(Grzegorz Strabała)-Patryk Górak,Sebastian Kuć,Marcin Ejsmont,Rafał Boryń(Wikotor Zegliński)-Krzysztof Wieczorek,Piotr Szulowski,Mateusz Piórkowski,Piotr Samociuk,Marcin Fornalik-Paweł Brudziński(Marcin Sojczyński)