Znana pierwsza przeszkoda w Pucharze Polski!

• autor: bercikm, 2013-07-31 22:24

Znana jest już pierwsza przeszkoda z którą zmierzą się seniorzy prowadzone przez trenera Brudzińskiego w ramach rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Mazowieckim.

11 września o godzinie 16:30 na wyjeździe zmierzymy się ze zwycięzcą meczu: Tajfun Brochów - Partyzant Leszno.

Tajfun Brochów to zespół występujący w I grypie Warszawskiej B-klasy. W ostatnim sezonie zespół ten zajął odległe 10 miejsce w stawce 13 zespołów w tabeli ligowej.

Partyzant Leszno występuje natomiast w IV grupie Warszawskiej A-klasy. W ostatnim sezonie zajął 12 miejsce ( na 14 możliwych ) w tabeli.

Faworytem tego meczy zdaje się być drużyna z Leszna aczkolwiek Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i na pewno dla Tajfuna taki mecz jest okazają do zaprezentowania swoich umiejętności w starciach z zespołami z wyższej ligi.

Mecz pierwszej rundy odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 17:00.