Wyniki przeprowadzonych ankiet

• autor: bercikm, 2013-07-26 09:12

Czas przedstawic wyniki ankiet które widniały na naszej stronie w ostatnim czasie. Dotyczyły one oceny ogólnej osiągniętego rezultatu w lidze przez drużyny seniorskie LKS-u jak i wyłoniono najlepszego według Państwa zawodnika w tychże drużynach. Poniżej wyniki:

Jak oceniasz postawę LKS-u w rozgrywkach ligi okręgowej

Jak oceniasz postawę LKS-u II w rozgrywkach B-klasy

ODP: W odpowiedzi na te pytania byli Państwo zgodni. Zarówno w przypadku zawodinków występujących w lidze okręgowej jak i B-klasie uznaliśmy że pozycja na której zakończyli rozgrywki ligowe nie była satysfakcjonująca i powinna być lepsza.

Najlepszy piłkarz LKS-u Chlebnia:

Dosyć niespodziewanie ale jak najbardziej zasłużenie najlepszym zawodnikiem LKS-u w sezonie uznali Państwo bramkarza Andrzeja Malinowskiego który w sondzie zdobył 31% głosów. Co ciekawe popularny "Malin" między słupkami stanął dopiero w ostatnich kolejkach co też może świadczyć o tym że po innych spodziewaliśmy się jednak więcej. 2 miejsce przypadło Przemkowi Kierzkoweskiemu który uzyskał 23% głosów.

Najlepszy piłkarz LKS-u II Chlebnia:

Piłkarzem sezonu drużyny rezerwowej został wybrany Paweł Pękacz który uzyskał 25% głosów. Inni wyróznieni to: Łukasz Małek, Bartłomiej Przygoda, Patryk Wrona, Marcin Czarnowski oraz Łukasz Pękacz. Ci zawodnicy uzyskali 10% poparcie.

Proszę Państwa są już dostępne kolejne pytania ankietowe. Pierwsze odnosi się do określenia pozycji która wymaga największego wzmocnienia przed sezonem zaś pozostałe o to o co będzie walczyć LKS w najbliższym sezonie. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w tej sondzie która będzie aktywna do dnia 15 sierpnia!