Wygrana z Piastem Piastów

• autor: bercikm, 2013-07-26 08:48

W mocno okrojonym składzie w którym zagrało wielu zawodników testowanych do gry w naszym zespole pokonaliśmy w środowy wieczór nowego przedstawiciela ligi okręgowej Piasta Piastów 2-1 (0-1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Kamil Boryń oraz zawodnik testowany.

W najbliższą sobotę 27 lipca przed LKS-em kolejne sparingi. Wpierw o godzinie 11:00 w Błoniu zagramy zaległy mecz z miejscową Błonianką zaś już o godzinie 16:00 tego samego dnia w Tłuszczu z tamtejszym Bobrem.

Po tychże meczach zostanie podjęta decyzja odnośnie przydatności do gry zawodników testowanych.

Na dzień dzisiejszy wiemy że zespół opuszcza Michał Michałowski który będzie kontynuował przygodę z piłką w rezerwowym zespole Pogoni Grodzisk Maz. prowadzonym przez Pana Janusza Klimczewskiego.

Skład LKS:u w meczu z Piastem Piastów:

Skład I:
Testowany-testowany,testowany,Marcin Ejsmont,testowany-testowany,Adam Sierański,Krzysztof Wieczorek,Mateusz Piórkowski,testowany-Piotr Szulowski

Skład II :testowany-Michał Małek,testowany,Marcin Ejsmont,Rafał Boryń-testowany, testowany, Maciej Pietraszko, Bartłomiej Piórkowski, Łukasz Wiśniewski- Kamli Boryń

autor: ~10 2013-07-28 19:26:38

avatar Michaś, dziekujmy!!!