Milan Milanówek pierwszym ligowym rywalem!

• autor: bercikm, 2013-07-12 13:55

Oprócz informacji odnośnie określenia drużyn z jakimi przyjdzie nam rywalizować w najbliższym sezonie 2013/2014 znane są już terminy rozgrywania meczów.

Pierwszy bój podopieczni trenera Roberta Brudzińskiego stoczą z KS Milan Milanówek. Mecz ten odbędzie się przy Mokronoskich ( nadal nie jest znany termin oddania kompleksu sportowego w Chlebni ) w Grodzisku w weekend 10-11 sierpnia biężącego roku.

Korzystając z okazji warto nadmienić iż w dniu wczorajszym odbył się pierwszy trening seniorów występujących w lidze okręgowej. Cieszy bardzo wysoka frekwencja ( 18 osób ) Mamy nadzieję że conajmniej taką liczebność piłkarzy będzie miał do dyspozycji trener Brudziński na każdej jednostce treningowej do końca sezonu.

autor: ~anonim 2013-07-18 20:49:04

avatar Spadek nieuchronny,skoro najlepszy strzelec w 30 meczach 9 bramek