dzisiaj: 109, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 201

Lider za mocny dla Chlebni

• autor: bercikm, 2013-06-11 08:55

Niestety LKS Chlebnia nie był pierwszą drużyną którą pokonałaby lidera z Ożarowa. Mimo ambitnej gry w dość eksperymentalnym i okrojonym składzie musieliśmy uznać wyższość Ożarowianki i jak najbardziej zasłużenie przegrywamy 0-2. Trzeba dodać...tylko 0-2.

Od początku spotkania gracze LKS-u nie przestraszyli się najlepszego zespołu ligi okręgowej który ma już od dawna zapewniony awans do IV ligi i walczyli z nim jak równy z rwnym. Dopóki starczyło sił na równorzędną walkę dopóty takowa trwała. Niestety okrojony skład ( absencja między innymi: Marcina Ejsmonta, Patryka Górak, Marcina Fornalika, Pawła Brudzińskiego, Marcina Ejsmonta, Dariusza Świderskiego, Adriana Malinowskiego ) + tylko 2 zmiany do dyspozycji trenera Brudzińskiego powodowały iż o korzystny wynik rywalizacji z goścmi było piekielnie trudno. Od 20 minuty spotkania na boisku rządził i dzielił już tylko klub z Ożarowa. Nasi gracze skupiali się przede wszystkim na rozbijaniu akcji przeciwnika od czasu do czasu niemrawo atakując bramkę gości. Choć atakując to za dużo powiedziane. Raczej były to próby zagrożenia bramce Ożarowianki. Niestety w 28 minucie meczu goście po składnej akcji wychodzą na prowadzenie. W 42 minucie meczu po rzucie wolnym Ożarów ku uciesze fanatycznej i głośnej grupie kibiców gości ( około 15 osób ) zdobywa swoją 2 bramkę meczu. Do przerwy zatem przegrywamy 0-2.

Po zmianie stron za Kamila Borynia na placu gry melduje się Marcin Zdulski. W tej odsłonie nasi gracze byli już wycieńczeni walką z wielce wymagającym przeciwnikiem. Bohaterem spotkania okazał się...bramkarz LKS-u Andrzej Malinowski który swoimi interwencjami co i rusz ratował Chlebnie przed utratą następnych bramek. Jak widać Pan Andrzej niczym wino czym starszy tym lepszy. W wielu sytuacjach wręcz było wiadomo że padną kolejne trafienia dla zespołu gości ale nasz bramkarz jakimś zaklęciem zaczarował naszą bramkę dzięki czemu nadal widniał wynik 0-2. W 65 minucie meczu nad Grodziskiem zawitała burza której towarzyszył silnie padającu deszcz. W związku z tym trener Brudziński postanowił na plac gry desygnować...Burzę czyli Rafała Burzyńskiego ktory zastąpił Przemka Kierzkowskiego. I jak się pózniej okazało to właśnie Burzyński miał znakomitą okazję do strzelenia honorowej bramki w doliczonym czasie gry. Niestety jego strzał z najbliższej odległości okazał się za słaby i bramkarz gości nie miał trudu z wyłapaniem tego "strzału" Wśród kibiców słyszeć po tej akcji dało się tylko słowa piosenki "tak blisko, tak blisko jak ja nie byl jeszcze nikt..." Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie w którym naszemu zespołowi nie można bylo odmówić zaangażowania i ambicji. Niestety od strony sportowej to Ożarowianka była zdecydowanie lepsza i pozostaje pogratulować jej zwycięstwa i życzyć powodzenia na IV-ligowym froncie.

Kolejny mecz nasi gracze rozegrają w niedzielę o godzinie 17:00 kiedy to na boisku w Grodzisku podejmować będą Naprzód Stare Babice. Warto nadmienić że będzie to ostatni mecz tego sezonu na boisku przy Mokronoskich zatem obecność kibiców na ten mecz jest obowiązkowa! Podziękujmy naszym graczom i trenerowi za trud i wysiłek włożony w cały ten ciężki sezon.

Skład LKS-u Chlebnia: Andrzej Malinowski - Kamil Piórkowski - Kamil Boryń ( '45 Marcin Zdulski ) - Przemysław Kierzkowski ( '65 Rafał Burzyński ) - Bartłomiej Piórkowski - Mateusz Piórkowski - Maciej Pietraszko - Adam SIerański - Łukasz Wiśniewski - Michał Małek - Michał Michałowski