Porażka rezerw w Zaborowie

• autor: bercikm, 2013-06-10 14:30

Wysokiej wyjazdowej porażki 9-2 doznali piłkarze rezerw LKS-u Chlebnia. Podopieczni trenera Świderskiego w meczu z gospodarzem nie mieli za wiele do powiedzenie choć przy lepszej skuteczności rozmiary porażki mogły i powinny być niższe.

Rezerwy Chlebni do meczu z Zaborowianką przystępowały w bardzo okrojonym składzie bez wielu graczy stanowiących o sile tego zespołu. Choć nie jest to wytłumaczenie porażki to jednak napewno tenże aspekt nie był bez znaczenia na przebieg gry a co za tym idzie osiągniętego rezultatu. Bramki dla nazego zespołu zdobywali: Bartłómiej Przygoda i Kamil Harmala.

Zaborowianka od początku meczu narzuciła swój styl gry w pełni kontroloując przebieg spotkania. Gospodarze byli drużyną o wiele lepszą i chyba najlepszym komentarzem będzie ten wygłoszony przez opiekuna rezerw Dariusza Świderskiego " Mecz z Zaborowem był spotkaniem które niestety przegraliśmy i czas najwyższy o nim jak najszybciej zapomnieć i skupić się na kolejnych wyzwaniach czekających na mój zespół"

Kolejny mecz rezerwy rozegrają w środę o godzinie 18:00 w Wiskitkach kiedy to zmierzą się z miejscową Pogonią. Będzie to mecz w ramach przełozonej serii gier 16 kolejki ligowej. Nasz najbliższy przeciwnik ligowy w ostatnim swoim meczu pokonał na własnym boisku rezerwy Piasta Feliksów 3-1.

LKS II Chlebnia w meczu z Zaborowianką Zaborów reprezentowali:

Badowski Marcin - Przygoda Bartek, Przygoda Paweł, Michałowski Krzysztof, Fornalik Daniel - Harmala Kamil, Kwaczyński Dawid, Wacławski Tomasz, Barański Tomasz, Włodarczyk Michał (46 Zdanowski Artur) - Pękacz Paweł
Bramki: Przygoda Bartek, Harmala Kamil

autor: ~gość 2013-06-10 18:23:21

avatar Badowski grał w tym meczu ? ja na boisku go nie widziałem

autor: ~J 2013-06-10 20:38:24

avatar Grał, ale był pijany i toczył się po murawie.

autor: ~dfg 2013-06-10 22:22:43

avatar poniewaz mecz zaczał na nietypowej dla niego pozycji jaka jest bramka

autor: ~gość 2013-06-10 22:58:07

avatar toczyła to się piłka ale do bramki przeciwnika...

autor: ~anonim 2013-06-14 14:44:14

avatar za to do naszej wpadala co 10minut ;)