dzisiaj: 788, wczoraj: 1090
ogółem: 3 821 123

Przegrana w Teresinie

• autor: bercikm, 2013-06-03 10:26

Niestety porażką 1-2 zakończyło się spotkanie wyjazdowe LKS-u Chlebnia w meczu w Teresinie z tamtejszym miejscowym Klubem Sportowym.

Od Początku spotkania podopieczni trenera Roberta Brudzińskiego nie mogli się zaaklimatyzować na fatalnej murawie stadionu w Teresinie. Aż dziw bierze że mecz odbył się w tak niekorzystnycg warunkach. Oczywiście obie ekipy miały takie same warunki i zwalanie winy za niekorzystny wynik na murawę nie jest na miejscu ale napewno "boisko" które zastały obydwie drużyny powodowało że o szybkich i zapierających dech w pieriach akcjach nie może być mowy. I tak też było. Na boisku rządził przypadek w którym lepiej to odnalazł się zespół miejscowy. W pierwszej połowie naszego bramkarza Andrzeja Malinowskiego ( tak, tak Andrzeja a nie Adriana - w tym meczu z powodu kontuzji nie mógł wystąpić Adrian więc zastąpił go...tata Andrzej który naprawdę pomimo zaawansowanego piłkarskiego wieku radził sobie między słupkami bardzo dobrze ) pokonuje gracz gości i do przerwy mimo starań o zmienienie rezultatu przegrywamy 1-0.

Po zmianie stron sytuacja zaczełą się jeszcze bardziej komplikować. Czerwoną kartką został ukarany Rafał Boryń i nasza drużyna musiała na domiar złego grać w osłabieniu. "Co CIebie nie zabije to wzmocni" mimo takiego obrotu sprawy udaje nam się doprowadzić do wyrównania za sprawą Piotra Szulowskiego który zdobytym golem przywraca nadzieję na wyjaz z trudnego terenmu chociażby z jednopunktową zdobyczą, Niestety znów zabrakło koncentracji w ostatnich minutach spotkania. W doliczonym czasie gry ku naszej rozpaczy gracze gospodarzy zdobywają zwycięską bramkę oznaczającą dla nas porażkę w tym meczu. Niejako był to rewanż Teresinian za porażkę w rundzie jesiennej na boisku w Grodzisku.

Po spotkaniu wnioski nasuwają się następujące: martwi brak koncentracji w ostatnich chwilach meczu, cieszy ambitna gra która pomimo przeciwności losu byla na bardzo wysokim poziomie.

Trener Brudziński do przemyślen i ewentualnych zmian nie ma za wiele czasu gdyż już w środę wyjeźdzamy do Warszawy na zaległy mecz ligowy z wiceliderem czyli miejscową Przyszłością. Mecz ten odbędzie się o godzinie 17:30.