Salos gorszy od rezerw LKS-u

• autor: bercikm, 2013-06-03 10:01

W dniu wczorajszym podopieczni trenera Świderskiego udali się do Żyrardowa aby zmierzyć swoje siły z miejscowym Salosem.

Od początku meczu zarysowała się przewaga Chlebni. Pomimo wielu korzystnych sytuacji bramka dla LKS-u nie chciała wpaść. Niestety gdy nie wykorzystuje się dogodnych akcji potrafią się one zemścić i tak też się stało gdy po niegrożnej sytuacji bramkę zdobywa po błędzie naszego bramkarza Łukasza Małka gracz gospodarzy. Była to pierwsza sytuacja i...ostatnia w pierwszej połowie stworzona przez graczy Salosu. Jak widać skuteczność nasi rywale mieli 100%. Na całe szczęście stracona bramka nie podłamała naszych graczy którzy podrażnieni takim obrotem sprawy wzieli się ostro do odrabiania strat. Efektem bramka zdobyta przez Tomka Barańskiego po dobitce strzału Adama SIerańskiego. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Michał Zwierzchowski po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego zdobywa bramkę wyprowadzającą nas na prowadzenie.

Po zmianie stron sytaucja niewiele się zmieniła. To nasi gracze kontrolowali przebieg gry co i rusz grożnie atakując. Przewaga ta została udokumnetowana golem Zwierzchowskiego który zdobywa swoją 2 bramkę w tym meczu. Gdy wydawało się że nic nam już nie grozi w 64 minucie naszego bramkarza Sebastiana Rychlewskiego który zastąpił w przerwie Łukasza Małka pokonał Kowalczyk który zdobywa bramkę kontaktową dla Salosu. Od tego momentu gra się wyrównała. Gospodarze dążyli do wyrównania zaś goście do utrzymania wyniku. Zwycięsko wyszli z tego piłkarze Chlebni którzy nie bez trudu wracali do domu z 3 dodatkowymi punktami na koncie.

Najbliższym przeciwnikiem naszych rezerw będzie lider z Zaborowa reprezentujący Zaborowiankę. Mecz ten nasi gracze rozegrają na wyjeździe.

Skład LKS-u II Chlebnia:

Małek(45’Rychlewski), Rogoś, Czarnowski, Fornalik, Przygoda, Pietraszko(78’Włodarczyk), Sierański, Michałowski, Harmala, Zwierzchowski(68’Kwaczyński), Barański

Skład Salosu:

Czepłowski, Jach, Pękacki, Pluta, Zbarachewicz, Karmusik, Lachocki, Wardziak, Kowalczyk, Jodłowski, Dajek(45’Troszczyński)

Galeria z meczu dostępna jest na stronie:

autor: ~kibicka 2013-06-06 22:07:17

avatar a kiedy ten mecz z Zaborowem?