statystyki szczegółowe

Aktualności

Rezerwy lepsze od Sokoła

• autor: bercikm, 2013-05-31 23:15

W środowe popołudnie na boisku w Chlebni gościliśmy gości reprezentujących Klub Sportowy Sokół Budki Piaseckie. Podopieczni trenera Świderskiego rozgrywali ten zaległy mecz ligowy w ramach odwołanych marcowych kolejek.

Mecz od początku bardzo wyrównany i ciekawy ze względu na sporo sytuacji, i duże zaangażowanie. Rozpoczynają goście którzy w 8 minucie grożnie zaatakowali a nas od straty bramki uratowała tylko poprzeczka. Później zaczęliśmy lekko dominować i stworzyliśmy kilka dobrych okazji (dwa razy strzelał Maciek Pietraszko i dwa razy Paweł Pękacz). W 30 minucie po faulu Michała Zwierzchowskiego w polu karnym goście otrzymują rzut karny który na całe szczęście nie został wykorzystany przez gracza gości. jak się pózniej okazało nie był to ostatni rzut karny w tym spotkaniu gdyż było ich...jeszcze kilka. . Do przerwy mamy wynik 0:0.

Od początku wymiana ciosów w drugiej połowie. Dobrze w mecz wszedł aktywny Kamil Harmala po którego rajdzie sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie na bramkę zamienia Paweł Pękacz. W 60 minucie mamy rzut wolny z lewej strony boiska. Dośrodkowuje Paweł Pękacz i zawodnik Sokoła wybija piłkę ręką w polu karnym i mamy kolejny rzut karny. Tym razem szansa nie została wykorzystana przez Pawła. 70 minuta znowu drybling Kamil Harmali i znowu rzut karny (już 4 w meczu!). Tym razem do piłki podchodzi sam poszkodowany i mamy 2:0 dla naszego zespołu. W 86 minucie goście strzelają na 2:1 ale to już wszystko na co było ich stać w tym meczu.

Cieszy znowu ogromne zaangażowanie i coraz lesza gra linii obrony. Cieszą 3 punkty. Cieszy radość zawodników po których widać że atmosfera w zespole jest naprawdę świetna.

Kolejny mecz nasi rezerwiści rozegrają w niedzielę 2 czerwca o godzinie 18 w Żyrardowie przy ulicy Jodłowskiego ( sztuczna nawierzchnia ) z zespołem Salosu Żyrardów.