statystyki szczegółowe

Aktualności

Pomeczowy wywiad z trenerem Brudzińskim

• autor: bercikm, 2013-05-28 19:30

W rozwinięciu wiadomości jest już dostępny pomeczowy wywiad z trenerem LKS-u Chlebnia Panem Robertem Brudzińskim. Szkoleniowiec opisuje w nim swoje spostrzezenia na temat ostatniego meczu, jednostek treningowych na ten tydzień a także wyraża opienię na temat najbliższego wyjazdowego przeciwnika ligowego jakim będzie KS Teresin.

1) Mecz z rezerwami Ursusa udało się wygrać. Jak przebiegało to spotkanie według Pana obserwacji?

ODP: Był to niestety kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu. W ekipie Ursusa grała głównie młodzież (wsparta kilkoma zawodnikami I-ego zespołu) i w normalnej dyspozycji powinniśmy bez żadnych problemów ten zespół pewnie i wysoko ograć. Jednak wiosną gramy sporo słabiej niż w rundzie jesiennej, a powody tego stanu rzeczy są ogólnie znane. Sam mecz był co najwyżej przeciętnym widowiskiem mimo strzelonych 5-u bramek przez oba zespoły. Prowadząc 2:0 nie wolno w przeciągu jednej minuty roztrwonić takiego prowadzenia. A nam się to przydarzyło. I cała druga połowa tego spotkania była bardzo nerwowa, gdyż goscie grali bardzo ambitnie nie będząc słabszym zespołem. Górę jednak wzięło nasze doświadczenie i cenne punkty dopisalismy sobie do konta.

2) Jakie plusy a jaki minusy zauważył Pan w tym meczu w swojej drużynie?

ODP: Minusów było tak wiele, że.............. nie sposób ich tutaj nawet wyliczyć. Do pozytywów należy zaliczyć duże zaangażowanie w grę naszych zawodników, pomimo słabego meczu w ich wykonaniu.

3) Czy drużyna Ursusa czymś zaskoczyła Pana zespół?

ODP; Jest to drużyna o dobrym przygotowaniu technicznym, groźna mając sporo luzu na boisku. Gdy pozwoli im się grać, to wiedzą co z piłką zrobić. Drużyna nieprzewidywalna, a wzmocniona graczami 1-ki może pokusić się o punkty z każdą ekipą Ligi Okręgowej.

4) Przed nami wyjazd do Teresina na mecz z tamtejszym Klubem Sportowym. Czego Pan spodziewa się po przeciwniku w tym meczu?

ODP: Teresin jest tuż za nami w rankingu. Pomimo odejścia z zespołu w przerwie zimowej kilku ważnych graczy do innych klubów, to nadal jest to solidna ekipa srodka tabeli. W rundzie jesiennej pokonaliśmy ich w Grodzisku 2:0, ale przegraliśmy z kolei wysoko mecz sparingowy w Milanówku. Zapowiada się zatem typowy mecz walki, gdzie wynik jest sprawą otwartą. O wygranej jednego z zespołów najprawdopodobniej zadecyduje fakt, kto szybciej opanuje środek boiska (obie ekipy grają takim samym systemem gry) i kto będzie bardziej skuteczny w nielicznych sytuacjach bramkowych.

5) Jak przedstawia się sytuacja kadrowa przed tym meczem Czy wszyscy zawodnicy są zdrowi?

ODP: Po pauzie za kartki do gry wraca Bartek Piórkowski (pauzuje nadal młody Michał Małek), natomiast kontuzjowany jest Adrian Golański. Wszyscy pozostali gracze są gotowi do gry w Teresinie.

6) Jak przedstawiają się jednostki treningowe w tym tygodniu?

ODP: Trenujemy we wtorek i środę o godz. 20.15, oraz w piątek o godz. 19.00 na boisku w Grodzisku Maz.