dzisiaj: 1063, wczoraj: 568
ogółem: 3 820 308

Wygrana seniorów z rezerwami Ursusa

• autor: bercikm, 2013-05-27 20:49

Wymęczonym zwycięstwem 3-2 zakończyło się wczorajsze spotkanie pomiędzy naszym LKS-em Chlebnia a rezerwami KS Ursus Warszawa.

W początkowym minutach mecz układał się dla nas wyśmienicie. Już po 20 miutach nasz zespół prowadził z popularnie zwanymi "traktorkami" 2-0 po bramkach Pawła Brudzińskiego i Piotra Szulowskiego. W tym czasie graczom LKS-u wychodziło niemalże wszystko. Niestety po tym czasie coś w grze LKS-u się popsuło. Nagle w zespołe który rozdawał karty w tym meczu coś zaczełó szwankować. Być może nasi piłkarze za szybko uwierzyli że kolejne 70 minut będzie łatwe i przyjemne. Nic bardziej mylnego. Kolejne minuty pierwszej odsłony meczu to dominacja zespołu z Warszawy który grał jak chciał. Grał piłką za którą LKS-esiacy tylko bezradnie biegali. Na efekt nie było trzeba długo czekać gdyż do końca pierwszej połowy Ursus zaaplikowal Chlebni 2 bramki i na przerwe zamiast uśmiechu na twarzach piłkarzy LKS-u widać było lekkie zaniepokojenie i bezradnosć. Całe szczęscie bylo widać też sportową złość.

Złość która w kolejnej odsłonie spotkania pozwoliła znów podjąć walkę o wywalczenie kompletu punktu. Goście jednak mieli ten sam cel co wpłyneło na waleczną grę obydwu ekip. Gdy wydawało się że w tym meczu nic się już nie zmieni w 80 minucie meczu LKS wywalczył rzut karny którego na gola zamienia niezawodny Przemysław Kierzkowski. Gol który okazał się rozstrzygający. 3 punkty zostają w Grodzisku! Ciężko wywalczone ale najważniejsze że możemy je sobie dopisać bo przecież tak bardzo były nam potrzebne. Trener Brudziński mógł swobodnie odetchnąć gdyż jego zespół tym zwycięstwem traci już tylko 2 punkty do wyprzedzającego go zespołu KS Teresin. A właśnie to z tym rywalem mierzyć będziemy się w najbliższej kolejce ligowej.

Czy po tym meczu będziemy cieszyć się z awansu na 8 pozycję w tabeli? Czy po tym spotkaniu będziemy świadkiem zwycięskiej serii? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę ( godzina zostanie podana w najbliższym czasie )

Piłkarzom gratulujemy zwycięstwa i czekamy na kolejne!!!